Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šiltas vanduo namuose yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas geresnė ir tuo pačiu kasdien galėsite maudytis tik po šiltu vandeniu. Natūralu, kad sugedus boileriui daugelis žmonių “imasi už galvos”, kadangi gyvenimas be šilto vandens šiais laikais yra labai komplikuotas. Juk esame pratę prie komforto, tad natūralu, kad norisi juo džiaugtis kasdien. Visgi, boilerių gedimai sutvarkomi gana greitai ir paprastai. Svarbiausia kuo greičiau kreiptis dėl tvarkymo, nes mažos problemos šalinimas – paprastesnis, greitesnis ir pigiau kainuoja.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi boilerių gedimai

  Dažniausi boilerių gedimai yra susiję su prakiurusia įranga. Ji – dažniausia, tačiau tikrai ne vienintelė, kadangi kaip ir kiti elektros prietaisai, taip ir boileriai – genda ir kuo daugiau dėmesio jiems skirsite – tuo ilgiau jie tarnaus, o atsiradę gedimai bus minimalūs ir pašalinami itin greitai.

   

   1. Kodėl neveikia boileris? Dažniausiai tai susiję su elektros gedimais. Jokiu būdu nebandykite gedimų šalinti patys, kadangi tai yra pavojinga sveikatai.
   2. Vandens šildytuvams žalingos ir nuosėdos. Nieko nuostabaus, nuosėdos susidaro įvairiuose įrenginiuose, turinčiuose kontaktą su vandeniu. Kalkių ir nuosėdų išvengti galima įsigijus specialias priemones, kurios dažniausiai turi būti tirpinamos vandenyje.
   3. Įranga gali šildyti, tačiau nepakankamai. Tokiu atveju reikalingos specialistų paslaugos. Dažniausiai tenka tvarkyti su kaitinimo elementu susijusius gedimus.
   4. Jeigu neveikia boileris – patikrinkite, ar maitinimo lizdas perduoda elektrą.

  Galimi ir kiti gedimai, tad jeigu pastebėjote kažką keisto namų prietaiso veikime – kreipkitės į mus. Remonto darbai teikiami Vilniuje, tad Salvata laukia ne tik miesto gyventojų, tačiau taip pat ir miesto svečių, kurie nori kuo greičiau išspręsti atsiradusias vandens šildymo įrangos problemas.

  Salvata – boilerių remonto paslaugos

  Boilerių gedimai Salvata meistrams yra kasdienybė, tad nepriklausomai nuo gedimo – įranga bus sutvarkoma. Ilgametė patirtis ir praktika leidžia net ir į pačius sudėtingiausias užduotis pasižiūrėti kūrybiškai ir rasti tinkamiausią gedimo šalinimo būdą.

  Salvata teikia ne tik boilerių remonto, tačiau taip pat ir pajungimo bei specializuoto valymo darbus. Jeigu sugedo vandens šildytuvas – nebandykite gedimų šalinti patys, kadangi tai rizikinga, juolab, galima pridaryti dar daugiau problemų.

  Ar verta bandyti boilerį tvarkyti pačiam?

  Boilerio remonto darbai reikalauja ne tik žinių, tačiau taip pat ir specialios įrangos. Pirmiausia ji padeda “diagnozuoti” gedimus, o antra ji skirta gedimų šalinimui, tad bet kuriuo atveju be tinkamos įrangos – sutvarkyti gedimų nepavyks. Norėdami būti tikri, kad sugedęs boileris bus greitai sutvarkytas – kreipkitės į Salvata meistrus. Tokiu atveju galėsite būti ramūs dėl paslaugų kokybės. Galiausiai, suteiktoms paslaugoms papildomai duodama garantija, tad tai suteikia dar daugiau apsaugos. Negaiškite savo laiko ten, kur jos neverta gaišti.

  Kaip užtikrinti boilerio funkcionalumą?

  Norintys jaustis užtikrinti, kad sistema veiks sklandžiai – pirmiausia turi pasirūpinti tinkamu boilerio pajungimu. Būtent šis darbas daugeliui atrodo neaiškus, kelia galvos skausmą, tad geriausia palikti tiems, kurie žino – kas ir kaip.

  Pajungti boilerį taip pat reikia tinkamai susipažinti su jo naudojimo instrukcija. Išties, gana dažna problema, kad žmonės netinkamai naudoja įranga, neįvertina savo “poreikių”. Juk nuolatos naudojamas boileris, kuris niekada nebus išjungtas – anksčiau arba vėliau perkais. Nuolatinė boilerio eksploatacija – ne tik nesaugi pačiai įrangai, tačiau ir neekonomiška.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant boilerius: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95