Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Indaplovė namuose gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, padėti sutaupyti daug laiko, galiausiai, džiaugtis spindinčiais indais. Daugelis žmonių vertina ne tik ekonomiškumo, tačiau taip pat ir ekologiškumo kriterijus, galiausiai, tai puiki alternatyva namuose, kur yra daug žmonių. Sugedus indaplovei grįžti prie tradicinio indų plovimo būdo daugeliui labai sunku. Rankų oda nuo ploviklių greitai pradeda sausėti, tai reikalauja nemažai laiko, galiausiai, išauga sąskaitos už vandenį. Tad jeigu neveikia indaplovė – skubiai kreipkitės į mus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi indaplovių gedimai

  Vilniuje paslaugas teikiantys Salvata meistrai tikina, kad susiduria su labai įvairiais šios įrangos gedimais. Blogiausia, kad žmonės nesikreipia į mus dar tada, kol problema yra maža, vis tiek naudoja įrangą. Tuomet gedimai darosi vis didesni, kol galiausiai jų tvarkymas reikalauja ne tik daugiau laiko bei pastangų, tačiau kai kuriais atvejais remontas apskritai nebeapsimoka ir tenka pirkti naują indaplovę.

  Kodėl neveikia indaplovė ir kas rodo, kad atsirado gedimai?

   

   1. Pirmasis signalas – indaplovė blogai išplauna indus. Jeigu indaplovė neplauna indų, būtina meistro apžiūra.
   2. Žinoma, kartais indaplovė visiškai nustoja veikti. Jungiate, tačiau atsako jokio. Nebijokite, net ir tokie gedimai gali būti atrandami ir pašalinami. Tai tikrai nereiškia, kad įranga nebeveiks niekada.
   3. Kai kuriais atvejais įranga veikia, tačiau nedega nei viena signalo lemputė. Apžiūra būtina ir tokiu atveju. 
   4. Dažniausi indaplovių gedimai yra susiję su kalkėmis. Geriausiai tai išduoda ant indų likusios baltos apnašos.
   5. Buitinė technika taip pat gali nekaitinti vandens. Tuomet, suprantama, reikalingas termostato remontas.
   6. Indaplovės gedimai gali būti susiję ir su netinkamu vandens įpilimu, kai jo yra per daug arba per mažai.
   7. Plovimo metu vanduo gali perkaisti, baigus plauti – indai yra labai karšti, neįmanoma jų paimti.
   8. Ir kiti gedimai, kurie turi būti kuo greičiau pašalinami.

  Buitinės technikos remontas bus greitesnis, jeigu tik pamačius nesklandumus – skubiai kreipsitės į Salvata meistrus. Tikimės, kad ne tik greitai rasime gedimą, tačiau taip pat labai greitai jį ir pašalinsime.

  Salvata – pagalba, kai jos labiausiai reikia

  Indaplovių gedimai Salvata meistrams – kasdienybė, tad visiškai natūralu, kad patirtis ir nuolatinė praktika leidžia savo klientams pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas. Jeigu sugedo Jūsų indaplovė – visada galite į mus kreiptis. Taip pat teikiame pagalbą ir tokiu atveju, kai reikalingas indaplovės pajungimas, specializuoti valymo darbai, kuriems atlikti reikalinga speciali įranga bei žinios – kaip paruošti indaplovę veikimui. Dauguma remonto darbų atliekami 24 valandų bėgyje, tad kreipkitės, jeigu indaplovė yra svarbi Jūsų kasdienybės dalis ir norite, kad gedimai greitai liktų tik kaip nemalonus atsiminimas.

  Ar verta bandyti indaplovę tvarkyti pačiam?

  Kadangi šiuo metu internete galima rasti įvairių video, kuriuose meistrai dalinasi kaip tinkamai sutvarkyti indaploves – kai kurie žmonės nusprendžia, kad gali su gedimais susitvarkyti patys. Koks to rezultatas? Dažniausiai padaroma dar daugiau, dar rimtesnių gedimų, kurių tvarkymas kainuoja brangiau ir reikalauja daugiau laiko. Neturint patirties geriausia patiems nebandyti spręsti indaplovių problemų, kadangi buitinė technika – sudėtinga ir reikalauja žinių.

  Kaip užtikrinti indaplovės funkcionalumą?

  Indaplovės genda retai, tačiau dažniausiai gedimai yra susiję su netinkamu indų sudėjimu. Būtinai dėkite į tuos stalčiukus, kurie pritaikyti konkretiems indams, puodams, taip pat venkite per didelio kiekio indų vieno plovimo metu. Nepamirškite, kad indaplovei reikalingas vėdinimas, tad po plovimo visiškai jos neuždarykite. Galiausiai, prie gedimų dažnai prisideda įrangos džiovinimas karšto oro srove, agresyvios cheminės priemonės bei nuolatinis kontaktas su vandeniu.

  Salvata tvarko skiringų gamintojų buitinę techniką įskaitant indaploves: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95