Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu elektrinė kaitlentė tinkamai nefunkcionuoja – kasdienis maisto gaminimas bus sudėtingas. Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į meistrus, kadangi naudodami buitinę techniką, kuri neveikia tinkamai – gadinate ją, net rizikuojate savo sveikata, kadangi niekada negalite žinoti – ko tikėtis.

  Jeigu elektrinė kaitlentė neįsijungia – tai gali lemti labai daug skirtingų priežasčių. Aptarsime kelias dažniausias ir galbūt tai padės suprasti, kad meistro konsultacija yra būtina.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl neįsijungia elektrinė kaitlentė?

  Elektrinė kaitlentė neįsijungia dėl daugelio priežasčių. Salvata meistrai išskiria dažniausias.

   1. Netinkamas kaitlentės pajungimas yra viena dažniausių jos gedimo priežasčių. Štai todėl pajungimo darbus reikia palikti meistrams, kurie pasirūpina tinkamu elektros paskirstymu.
   2. Elektrinė kaitlentė gali neįsijungti todėl, kad nėra kontakto su keptuve arba puodu. Tokiu atveju ji pradeda veikti uždėjus kepimo indus.
   3. Neveikti buitinė technika gali ir dėl kontaktinio gedimo.
   4. Per didelė kaitlentės vidinė temperatūra trukdo jos veikimui. Dažniausiai tai rodo, kad yra gedimų susijusių su kaitinimo elementu.
   5. Defektuotas elektros maitinimo lizdas.
   6. Netinkamai veikiantis viryklės termostatas – dažnas gedimas.
   7. Elektrinė kaitlentė neįsijungia ir tokiu atveju, kai jos paviršius yra pažeistas.
   8. Įranga gali neveikti tinkamai, jeigu naudosite ją ne pagal instrukcijas.
   9. Kaitlentė gali neįsijungti ir dėl sugedusių funkcijų nustatymo mygtukų.
   10. Smulkmena, tačiau kartais žmonės pamiršta, kad yra įjungtas užraktas nuo vaikų. Tai labai svarbi funkcija, kuri apsaugo, tačiau jos neišjungus – negalima naudotis kaitlente.
   11. Bei kitų gedimų.

  Tinkama kaitlentės priežiūra

  Skirkite reguliariai dėmesio kaitlentės priežiūrai ir ji veiks sklandžiai. Reikalingas ne tik tinkamas pajungimas, tačiau ir reguliarus valymas, žinoma, pasirūpinkite, kad atsiradus gedimams – jie būtų kuo greičiau sutvarkyti elektrinių kaitlenčių specelistų. Jokiu būdu nenaudokite įrangos, kuri neveikia tinkamai, kadangi taip rizikuojate savo sveikata.

  Ar verta bandyti televizorių tvarkyti pačiam?

  Neveikia TV? Nesibaiminkite dėl to, kadangi tikėtina, kad gedimas yra mažas ir Salvata meistrai jį sutvarkys. Blogiausia, kai žmonės be patirties, reikalingos įrangos – bando televizoriaus gedimus pašalinti patys. Tuomet dažniausiai problema ne tik kur kas labiau padidinama, tačiau TV sugadinamas taip, kad nebeapsimoka jo tvarkyti. Juk pirmiausia Salvata meistrai “diagnozuoja” gedimą ir asmuo gali pats nuspręsti, ar jis nori tvarkymo ar ne. Gali atsisakyti, tačiau bent jau “diagnozei” ir tinkamiausios tvarkymo alternatyvoms darbus siūlome palikti specialistams.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Elektrinės kaitlentės stiklo keitimasElektrinės kaitlentės sensorika neveikiaElektrinės kaitlentės kaitvietė neveikiaElektrinė kaitlentė išsijungiaElektrinė kaitlentė išsijungia kai įšylaElektrinės kaitlentės kaitvietė neįšylaThomson kaitlenčių gedimaiTristar kaitlenčių gedimaiUnold kaitlenčių gedimaiWhirlpool kaitlenčių gedimaiZanussi kaitlenčių gedimaiSchlosser kaitlenčių gedimaiSencor kaitlenčių gedimaiSeverin kaitlenčių gedimaiSiemens kaitlenčių gedimaiSTARKKE kaitlenčių gedimaiTeka kaitlenčių gedimaiMPM kaitlenčių gedimaiMPM Product kaitlenčių gedimaiOptimum kaitlenčių gedimaiOrava kaitlenčių gedimaiPROFI COOK kaitlenčių gedimaiRavanson kaitlenčių gedimaiRommelsbacher kaitlenčių gedimaiSamsung kaitlenčių gedimaiSaturn kaitlenčių gedimaiScandomestik kaitlenčių gedimaiIndesit kaitlenčių gedimaiJata kaitlenčių gedimaiKlass kaitlenčių gedimaiLafe kaitlenčių gedimaiMesko kaitlenčių gedimaiHoover kaitlenčių gedimaiHotplate kaitlenčių gedimaiHotpoint Ariston kaitlenčių gedimaiHotpoint-Ariston kaitlenčių gedimaiHyundai kaitlenčių gedimaiG3ferrari kaitlenčių gedimaiGasmaster kaitlenčių gedimaiGorenje kaitlenčių gedimaiGrafner kaitlenčių gedimaiGrafner Electric kaitlenčių gedimaiGuzzanti kaitlenčių gedimaiHansa kaitlenčių gedimaiFabita kaitlenčių gedimaiFirst kaitlenčių gedimaiFornell kaitlenčių gedimaiFranke kaitlenčių gedimaiFreggia kaitlenčių gedimaiECG kaitlenčių gedimaiEldom kaitlenčių gedimaiElectrolux kaitlenčių gedimaiElica kaitlenčių gedimaiEmerio kaitlenčių gedimaiEsperanza kaitlenčių gedimaiETA kaitlenčių gedimaiClatronic kaitlenčių gedimaiDelux kaitlenčių gedimaiCaso kaitlenčių gedimaiCata kaitlenčių gedimaiBomann kaitlenčių gedimaiBosch kaitlenčių gedimaiBOTTI kaitlenčių gedimaiBrandt kaitlenčių gedimaiBrock kaitlenčių gedimaiCamry kaitlenčių gedimaiCandy kaitlenčių gedimaiAKPO kaitlenčių gedimaiAllenzi kaitlenčių gedimaiAmica kaitlenčių gedimaiAriston kaitlenčių gedimaiAurora kaitlenčių gedimaiBeko kaitlenčių gedimaiBeper kaitlenčių gedimaiAdler kaitlenčių gedimaiAEG kaitlenčių gedimaiAEG Electrolux kaitlenčių gedimai