Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu elektrinė kaitlentė tinkamai nefunkcionuoja – kasdienis maisto gaminimas bus sudėtingas. Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į meistrus, kadangi naudodami buitinę techniką, kuri neveikia tinkamai – gadinate ją, net rizikuojate savo sveikata, kadangi niekada negalite žinoti – ko tikėtis.

  Jeigu elektrinė kaitlentė neįsijungia – tai gali lemti labai daug skirtingų priežasčių. Aptarsime kelias dažniausias ir galbūt tai padės suprasti, kad meistro konsultacija yra būtina.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl neįsijungia elektrinė kaitlentė?

  Elektrinė kaitlentė neįsijungia dėl daugelio priežasčių. Salvata meistrai išskiria dažniausias.

   1. Netinkamas kaitlentės pajungimas yra viena dažniausių jos gedimo priežasčių. Štai todėl pajungimo darbus reikia palikti meistrams, kurie pasirūpina tinkamu elektros paskirstymu.
   2. Elektrinė kaitlentė gali neįsijungti todėl, kad nėra kontakto su keptuve arba puodu. Tokiu atveju ji pradeda veikti uždėjus kepimo indus.
   3. Neveikti buitinė technika gali ir dėl kontaktinio gedimo.
   4. Per didelė kaitlentės vidinė temperatūra trukdo jos veikimui. Dažniausiai tai rodo, kad yra gedimų susijusių su kaitinimo elementu.
   5. Defektuotas elektros maitinimo lizdas.
   6. Netinkamai veikiantis viryklės termostatas – dažnas gedimas.
   7. Elektrinė kaitlentė neįsijungia ir tokiu atveju, kai jos paviršius yra pažeistas.
   8. Įranga gali neveikti tinkamai, jeigu naudosite ją ne pagal instrukcijas.
   9. Kaitlentė gali neįsijungti ir dėl sugedusių funkcijų nustatymo mygtukų.
   10. Smulkmena, tačiau kartais žmonės pamiršta, kad yra įjungtas užraktas nuo vaikų. Tai labai svarbi funkcija, kuri apsaugo, tačiau jos neišjungus – negalima naudotis kaitlente.
   11. Bei kitų gedimų.

  Tinkama kaitlentės priežiūra

  Skirkite reguliariai dėmesio kaitlentės priežiūrai ir ji veiks sklandžiai. Reikalingas ne tik tinkamas pajungimas, tačiau ir reguliarus valymas, žinoma, pasirūpinkite, kad atsiradus gedimams – jie būtų kuo greičiau sutvarkyti elektrinių kaitlenčių specelistų. Jokiu būdu nenaudokite įrangos, kuri neveikia tinkamai, kadangi taip rizikuojate savo sveikata.

  Ar verta bandyti televizorių tvarkyti pačiam?

  Neveikia TV? Nesibaiminkite dėl to, kadangi tikėtina, kad gedimas yra mažas ir Salvata meistrai jį sutvarkys. Blogiausia, kai žmonės be patirties, reikalingos įrangos – bando televizoriaus gedimus pašalinti patys. Tuomet dažniausiai problema ne tik kur kas labiau padidinama, tačiau TV sugadinamas taip, kad nebeapsimoka jo tvarkyti. Juk pirmiausia Salvata meistrai “diagnozuoja” gedimą ir asmuo gali pats nuspręsti, ar jis nori tvarkymo ar ne. Gali atsisakyti, tačiau bent jau “diagnozei” ir tinkamiausios tvarkymo alternatyvoms darbus siūlome palikti specialistams.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Elektrinės kaitlentės stiklo keitimasElektrinės kaitlentės sensorika neveikiaElektrinės kaitlentės kaitvietė neveikiaElektrinė kaitlentė išsijungiaElektrinė kaitlentė išsijungia kai įšylaElektrinės kaitlentės kaitvietė neįšylaThomson kaitlenčių gedimaiTristar kaitlenčių gedimaiUnold kaitlenčių gedimaiWhirlpool kaitlenčių gedimaiZanussi kaitlenčių gedimaiTeka kaitlenčių gedimaiSTARKKE kaitlenčių gedimaiSiemens kaitlenčių gedimaiSeverin kaitlenčių gedimaiSencor kaitlenčių gedimaiSchlosser kaitlenčių gedimaiScandomestik kaitlenčių gedimaiMPM kaitlenčių gedimaiMPM Product kaitlenčių gedimaiOptimum kaitlenčių gedimaiOrava kaitlenčių gedimaiPROFI COOK kaitlenčių gedimaiRavanson kaitlenčių gedimaiRommelsbacher kaitlenčių gedimaiSamsung kaitlenčių gedimaiSaturn kaitlenčių gedimaiMesko kaitlenčių gedimaiLafe kaitlenčių gedimaiKlass kaitlenčių gedimaiJata kaitlenčių gedimaiIndesit kaitlenčių gedimaiHyundai kaitlenčių gedimaiHotpoint-Ariston kaitlenčių gedimaiHotpoint Ariston kaitlenčių gedimaiHotplate kaitlenčių gedimaiHoover kaitlenčių gedimaiHansa kaitlenčių gedimaiGuzzanti kaitlenčių gedimaiGrafner Electric kaitlenčių gedimaiGrafner kaitlenčių gedimaiGorenje kaitlenčių gedimaiGasmaster kaitlenčių gedimaiG3ferrari kaitlenčių gedimaiFirst kaitlenčių gedimaiFabita kaitlenčių gedimaiFornell kaitlenčių gedimaiFranke kaitlenčių gedimaiFreggia kaitlenčių gedimaiETA kaitlenčių gedimaiEsperanza kaitlenčių gedimaiEmerio kaitlenčių gedimaiElica kaitlenčių gedimaiElectrolux kaitlenčių gedimaiEldom kaitlenčių gedimaiECG kaitlenčių gedimaiDelux kaitlenčių gedimaiCaso kaitlenčių gedimaiCata kaitlenčių gedimaiClatronic kaitlenčių gedimaiCandy kaitlenčių gedimaiCamry kaitlenčių gedimaiBrock kaitlenčių gedimaiBrandt kaitlenčių gedimaiBOTTI kaitlenčių gedimaiBosch kaitlenčių gedimaiBomann kaitlenčių gedimaiBeper kaitlenčių gedimaiBeko kaitlenčių gedimaiAurora kaitlenčių gedimaiAriston kaitlenčių gedimaiAmica kaitlenčių gedimaiAllenzi kaitlenčių gedimaiAKPO kaitlenčių gedimaiAEG kaitlenčių gedimaiAEG Electrolux kaitlenčių gedimaiAdler kaitlenčių gedimai