Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Dažnai kepate patiekalus orkaitėje? Natūralu, kad jai sugedus reikia nieko nelaukti ir kuo greičiau kreiptis į meistrus, kurie net ir pačius sudėtingiausius gedimus išspręs greitai ir paprastai. Orkaičių gedimai yra labai įvairūs, tačiau dažniausiai žmonės skundžiasi netinkamai įrangos atliekamomis funkcijomis, tai yra, ji netinkamai kepa, blogai vėdina, galiausiai, kepa per kaitriai. Nepriklausomai nuo problemos – Salvata meistrai padės Jums ir toliau stebinti visus savo kulinariniais šedevrais.

  Orkaičių remontas – susisiekite dabar!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi orkaičių gedimai

  Kodėl nebeveikia Jūsų orkaitė? Be apžiūros atsakyti beveik neįmanoma, kadangi egzistuoja labai daug priežasčių, kodėl ši įranga galėjo nustoti veikti. Orkaičių gedimai galimi ir dėl netinkamos elektros, gamintojo paliktų klaidų, ir tuo pačiu naudotojo, kuris netinkamai eksploatuoja įranga kasdieniniams poreikiams patenkinti.

  Taigi, kokie yra tipiniai orkaičių gedimai?

   

   1. Buitinė technika gali paprasčiausiai neįsijungti, vieną dieną nustoti veikti. Dažniausiai tokiu atveju rasti gedimus patiems yra sudėtingiausia, todėl siūlome iš karto kviesti meistrą apžiūrai.
   2. Taip pat Salvata meistrai teikia orkaičių pajungimo paslaugas. Tinkamas pajungimas gali užtikrinti, kad sistema veiks sklandžiai.
   3. Tvarkymas gali būti reikalingas ir tokiu atveju, kai tinkamai neveikia signaliniai mygtukai.
   4. Gedimai gali būti susiję ir su elektronika. Šiuolaikinės orkaitės yra labai išmanios, tad be meistrų pašalinti gedimus – retai pavyksta.
   5. Orkaičių gedimai gali būti visapusiški arba daliniai. Antruoju variantu orkaitė dažniausiai veikia, tačiau šildo – labai silpnai.

  Salvata meistrai Vilniuje pasirūpins, kad gedimai nesugadintų Jūsų kasdienybės ir galėtumėte taip pat patogiai ir greitai kasdien gaminti ir valgyti skanius patiekalus.

  Salvata – orkaičių taisymo paslaugos

  Sugedo orkaitė? Kreipkitės į Salvata meistrus, kurie gali padėti ne tik nustatyti problemą, tačiau taip pat ir pasiūlyti tinkamiausią jos šalinimo būdą. Ilgametė patirtis, geriausi savo srities profesionalai, žinoma, kokybiška įranga – visa tai, ko reikia, kad orkaitė būtų sutvarkyta ne tik greitai, tačiau ir ilgam laikui. Meistrai dirba labai operatyviai, tad gedimams nustatyti dažnai užtenka 24 valandų. Tiek dažniausi orkaičių gedimai, tie retos bėdos gali būti išsprendžiamos. Svarbiausia nelaukti, kol gedimas taps didesnis, pasikartos.

  Ar verta bandyti orkaitę tvarkyti pačiam?

  Kodėl neveikia orkaitė? Priežasčių gali būti labai daug. Kol vieni kviečia meistrus, kad jie rastų tas priežastis ir gedimus pašalintų, tuo tarpu kiti galvoja, kad gali patys sėkmingai susitvarkyti su gedimais. Ar tai yra geras pasirinkimas? Mes manome, kad ne, kadangi dažnai bandydami sutvarkyti gedimus be patirties žmonės jų padaro dar daugiau ir dar didesnių.

  Jeigu neveikia orkaitė arba veikia ne taip gerai, kaip iki šiol – tokiu atveju paskambinkite meistrams ir nurodykite problemą. Gali būti, kad gedimas yra labai minimalus ir bus greitai sutvarkomas. Sutaupysite daug laiko ir galėsite vėl džiaugtis patogiu pyragų kepimu.

  Kaip užtikrinti orkaitės funkcionalumą?

  Jeigu norite, kad orkaitė visada veiktų puikiai – tokiu atveju būtinai detaliau susipažinkite su jos funkcionalumu, charakteristikomis ir naudokite tas programas, kurių reikia. Taip pat reguliariai valykite stiklą, kad jis nepasidengtų riebalais, kuriuos vėliau pašalinti gali būti labai sunku. Žinoma, nenaudokite orkaitės be pertraukos labai ilgą laiko tarpą, kadangi tai irgi dažna jos gedimo priežastis. Jeigu orkaitė blogai veikia, tikėtina, kad yra netinkamai pajungta. Tai ne tik gadina techniką, tačiau taip pat ir kelia pavojų Jums.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant orkaites: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Gera, kai namai kvepia pyragais.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95