Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šiais laikais per televizorių žiūrima ne tik televizija, tačiau taip pat ir filmai online, laidos per virtualias mediatekas, galiausiai, klausomos dainos, tad TV namuose – reikalingas. Jis skirtas ne tik pramogoms, tačiau taip pat ir greitam informacijos gavimui, atsipalaidavimui, mokymuisi ir net darbui. Nieko keisto, kad sugedus TV daugelis žmonių skubiai kreipiasi į mus su problemomis, kadangi nori, kad televizoriai būtų sutvarkyti kuo greičiau ir atnaujinta įranga veiktų sklandžiai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi televizorių gedimai

  Dažniausiai televizorių gedimai yra susiję su netinkamu vaizdu. Visgi – ne vieninteliai, tad aptarsime dažniausiai pasitaikančius gedimus su kuriais susiduria mūsų meistrai.

   

   1. Remontas dažniausiai reikalingas tada, kai vaizdo kokybė tampa labai prasta. Vienu atveju ekranas gali tik mirgėti, tam tikrose vietose suprastėti jo kokybė, o kitais atvejais jis gali visiškai nerodyti, tačiau garsas – girdėtis.
   2. Taip pat reikalingas tvarkymas ir tokiu atveju, kai netinkamai girdisi garsas, nors vaizdas yra geras. Arba tiek garsas, tiek vaizdas – netenkina savo kokybe.
   3. Vilniuje dirbantys meistrai tikina, kad gana dažnai tenka tvarkyti visiškai neįsijungiančius TV. Kokios problemos? Labai įvairios, tad be apžiūros atsakyti yra sunku.
   4. Tvarkymas reikalingas ir tokiu atveju, jeigu sugedo pultelis.
   5. Taip pat į mūsų meistrus kreipiasi žmonės, kurie klausia, kodėl HDMI arba kita jungtis neveikia, nesusieja kompiuterio bei televizoriaus ekranų.
   6. Bei kiti buitinės technikos gedimai, kurie gali būti labai smulkūs, tiek dideli.

  Kodėl neveikia televizorius? Atsakymų gali būti tūkstančiau, tad tik po apžiūros meistrai gali nusakyti problemą bei pateikti tinkamiausią jos tvarkymo alternatyvą.

  Salvata – televizorių meistrai

  Televizorių gedimai gali būti labai įvairūs, tačiau Salvata meistrams visi jie yra įveikiami. Dažniausiai per 24 valandas diagnozuojamas gedimas ir pasiūlomi keli jo tvarkymo būdai, tad klientai gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą. Tvarkymo metu naudojamos tik pačios aukščiausios kokybės dalys, galiausiai, suteikiama nuo 3 mėn. garantija.

  Salvata rūpinasi, kad ne tik gedimai būtų greitai pašalinami, tačiau taip pat, jeigu klientai pageidauja, galimas televizorių pajungimas. Tinkamai pajungta įranga veikia sklandžiau, gedimai pasitaiko rečiau. Paslaugos ypač dažnai užsakomos, kai reikalingas palydovinės TV su reikalingais priedais pajungimas.

  Ar verta bandyti televizorių tvarkyti pačiam?

  Neveikia TV? Nesibaiminkite dėl to, kadangi tikėtina, kad gedimas yra mažas ir Salvata meistrai jį sutvarkys. Blogiausia, kai žmonės be patirties, reikalingos įrangos – bando televizoriaus gedimus pašalinti patys. Tuomet dažniausiai problema ne tik kur kas labiau padidinama, tačiau TV sugadinamas taip, kad nebeapsimoka jo tvarkyti. Juk pirmiausia Salvata meistrai “diagnozuoja” gedimą ir asmuo gali pats nuspręsti, ar jis nori tvarkymo ar ne. Gali atsisakyti, tačiau bent jau “diagnozei” ir tinkamiausios tvarkymo alternatyvoms darbus siūlome palikti specialistams.

  Kaip užtikrinti televizoriaus funkcionalumą?

  Geriausias būdas užtikrinti, kad TV gedimai nebus dažni – pamačius bet kokius netikslumus įrangos funkcionavime – kuo skubiau kreiptis į meistrus. Taip pat reikalingas tinkamas vietos radimas kambaryje, TV neturi būti per arti šilumos šaltinio. Jokiu būdu nebandykite TV tvarkyti daugeliui priimtu – trankymo per TV paviršių – būdu. Dažniausiai taip padaromi dar didesni gedimai. Galiausiai, nejunkite prie TV kokių nors imčių, jeigu jos nėra pritaikytos. Tai taip pat dažna TV gedimo priežastis.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant televizorius: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95