Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai funkcionuojanti elektrinė viryklė leis kiekvieną dieną džiaugtis labai skaniu bei šviežiu maistu. Suprantama, kad kasdien naudojami buitiniai prietaisai dėvisi, genda, tad ilgainiui gali būti reikalingas tam tikrų dalių keitimas. Pavyzdžiui, kaitinimo elementų, kurie netinkamai funkcionuodami visiškai panaikina viryklės funkcionalumą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl genda elektrinės viryklės kaitinimo elementai?

  Kaitinimo elemento keitimas reikalingas dėl daugelio priežasčių. Salvata meistrai išskiria dažniausius. Juos žinodami galėsite išvengti greitesnio susidėvėjimo ir elektrinės viryklės remonto.

  1. Elektrinės viryklės kaitinimo elemento keitimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai jis perdega. Kodėl taip nutinka? Viena iš priežasčių gali būti per daug intensyvus viryklės naudojimas. Tai reiškia, kad keliolika valandų per parą viryklė neturėtų būti įjungta, kadangi ilgainiui gali perdegti.
  2. Kaitinimo elementai gali netinkamai pradėti funkcionuoti ir dėl nuolatinio santykio su vandeniu. Nors jie įmontuoti taip, kad nebūtų veikiami (pasiekiami) vandens, tačiau jeigu plaudami naudojate labai daug vandens ir agresyvių chemikalų, galiausiai, gali persigerti iki kaitinimo elementų ir jiems padaryti neigiamą įtaką.
  3. Kaitinimo elementai genda ir tokiu atveju, kai buitinė technika yra naudojama ne pagal nurodymus. Gamintojas pateikia instrukcijas, kuriose minima – kaip dažnai viryklė gali būti naudojama, kokį laiko tarpą, kaip ją valyti ir panašiai. Visa tai labai svarbu, kadangi gali užtikrinti ilgesnį buitinės technikos funkcionavimą.

  Meistrai tikina, kad ilgainiui kaitinimo elemento keitimas vistiek bus reikalingas, kadangi technika dėvisi. Tereikia skirti daugiau laiko priežiūrai ir naudoti buitinę techniką pagal rekomendacijas – tuomet keitimas nebus greitas.

  Kaip pakeisti viryklės kaitinimo elementą?

  Elektrinės viryklės kaitinimo elemento keitimas yra ne tik kruopštumo bei žinių, tačiau taip pat ir tam tikros įrangos reikalaujantis darbas. Jeigu norite, kad viryklė vėl veiktų sklandžiai – kaitinimo elemento bei kitus remonto darbus palikite meistrams.

  Salvata meistrai montuoja geriausios kokybės kaitinimo elementus, kurie pritaikyti konkretaus gamintojo viryklei. Taip pat darbai atliekami greitai, suteikiama garantija. Nebandykite kaitinimo elementų keisti patys, kadangi taip galite padaryti dar daugiau gedimų, kurių tvarkymas vėliau kainuos brangiau ir reikalaus daugiau laiko.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95