Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinės viryklės stiklo keitimas dažniausiai reikalingas po mechaninių pažeidimų, nelaimių, kurių metu stiklas gali būti tik suskilęs arba visiškai suskaldytas. Tiesa, negalima naudoti viryklės ir tokiu atveju, kai stiklas yra tik įtrūkęs, kadangi ji neveiks tinkamai, tai gali sukelti gaisro pavojų.

  Elektrinės viryklės stiklo keitimas neturėtų būti atliekamas buitiškai, kadangi tai ne tik žinių, tačiau taip pat ir specialios įrangos reikalaujantis darbas. Be jo nepavyks tinkamai pakeisti stiklo, o svarbu ne tik jį tinkamai įdiegti, tačiau ir pasirūpinti izoliacija, Salvata meistrai pasirupins Jūsu elektrinės virykles remontu.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl reikalingas stiklo keitimas?

  Salvata meistrai tikina, kad dažniausia stiklo keitimo priežastis yra sunkių daiktų kritimas ant kaitlentės. Tai gali būti keramikiniai puodai, špižiniai indai, kurie ne tik sunkūs, tačiau ir aštrūs, tad nebūtinas aukštas kritimas, kad viryklės stiklas būtų pažeistas.

  Visgi, pasitaiko ir tokių atvejų, kai keitlentė trūksta be jokios priežasties, dažniausiai virimo arba kepimo metu, kai būna įkaitusi. Tai rodo, kad ji buvo nekokybiška, tad pirkdami plačiau pasidomėkite skirtingų gamintojų viryklių kokybe bei atsiliepimais.

  Taip pat prie skilimo bei susibraižymo gali prisidėti ir netinkamas cheminių valiklių pasirinkimas. Rinkitės valiklius kurie yra specialiai paskirti virykliu paviršiams valyti, valymui naudokite minkštas šluostes.

  Elektrinės viryklės stiklo keitimas

  Viryklės stiklo keitimas yra labai kruopštus darbas, tad palikite jį Salvata meistrams. Mes dirbame tam, kad greitai vėl galėtumėte naudotis buitine įranga. Keitimui naudojami tik geriausios kokybės, karščiui atsparūs, sertifikuoti stiklai bei kitos medžiagos. Keičiame tiek elektrinės viryklės paviršiaus, tiek durelių stiklus naujais.

  Sudužus stiklui kruopščiai surinkite visus stiklus, neišmeskite detalių, kurios atlūžo, pavyzdžiui, rankenų, apdailų, mūsų meistrai jas sumontuos. Taip ne tik darbai bus atliekami greičiau, tačiau ir kainuos pigiau. Neteikiame stiklų pardavimo paslaugų – juos teikiame tik kartu su montavimo paslaugomis.

  Kaitlentės keitimas dažniausiai kainuoja apie 50 procentų naujos viryklės kainos, tad tai kur kas geresnis pasirinkimas nei pirkimas. Juolab, sutvarkyta viryklė vėl veiks puikiai, atrodys kaip nauja.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95