Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Krosnelių remontas Vilniuje

  Vis daugiau žmonių namams ar net darbo aplinkai renkasi krosneles kaip visai patrauklią židinio alternatyvą. Modernios ir funkcionalios krosnelės ne tik sukurs jaukų namų dizainą, bet ir bus pajėgios apšildyti patalpas ar net taps puikiu pagalbininku ruošiant maistą. Tai išties puikus pasirinkimas, tačiau krosnelės, kaip ir bet kuris kitas prietaisas, ima ir sugenda. Tuomet, jeigu norite kuo greičiau atsikratyti diskomforto būsenos, jums reikalingas skubus krosnelių remontas. Gera žinia ta, jog meistrai Vilniuje tikrai nepaliks bėdoje ir suteiks visas jums reikiamas paslaugas. Jums tereikia paskambinti „Salvata“ meistrams telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skubus krosnelių remontas

  „Salvata“ meistrams neįveikiamų užduočių nėra. Tą puikiai įrodo ne vienerių metų praktika ir įgytas tiek privačių klientų, tiek Lietuvoje garsių įmonių pasitikėjimas. Mūsų įmonės klientų tarpe rasite tokius garsius vardus kaip EMSI, DNB, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“, „Euro vaistinė“ ir kt. Komandoje dirba profesionalai, kuriems pavaldus bet koks tiek smulkesnės, tiek profesionalios buitinės technikos taisymas. Todėl galite drąsiai patikėti savo krosnelių remontą mums. Kokybę ir greitą aptarnavimą  pažadame atsakingai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – meistras į namus. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad  taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės esantys klientai. Meistras į namus atvyks jums patogiu laiku, kurį nurodysite paskambinę mums arba užpildę užklausos formą įmonės puslapyje. Tegul jūsų krosnelių remontas tampa mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra krosnelės remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo krosnelės gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kodėl verta rinktis Salvatą krosnelės remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad krosnelės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek laiko užtrunka krosnelės remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus krosnelės gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.