Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kaitlenčių gedimai gali labai apsunkinti kasdienybę, kadangi kasdien valgyti šviežią maistą – būtina. Žinoma, atsiradus kaitlenčių gedimams nereikia labai pergyventi, kadangi Salvata meistrai dažniausiai per 24 valandas nustato gedimus ir pasiūlo tinkamiausius problemos šalinimo būdus.

  Vilniuje atliekamas kaitlenčių remontas yra labai įvairus. Vienu atveju reikia panaikinti tik mažus gedimus, kitu atveju reikalingas kur kas daugiau laiko ir sudėtingų dalių reikalaujantis tvarkymas. Bet kuriuo atveju – kuo anksčiau pradėsite bendradarbiauti su specialistais – tuo greičiau kaitlentė puikiai veiks.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi kaitlenčių gedimai

  Kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs. Meistrai pastebi, kad dažniausiai apie netinkamai funkcionuojančią buitinę techniką išduoda tam tikri signalai, tačiau blogiausia, kad žmonės nereaguoja į juos, tad galiausiai paprasčiausi gedimai virsta kur kas didesniais ir vėliau jų šalinimas kainuoja daugiau. Tiesa, kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs. Nuo smulkių iki labai didelių, tad Salvata meistrai pasiruošę ištiesti Jums pagalbos ranką.

   

   1. Pirmiausiai apie gedimus signalizuoja nei iš šio, nei iš to išsijunginėjanti kaitlentė. Tai yra ženklas, kad ji veikia nekokybiškai ir būtinai reikia ieškoti to priežasčių
   2. Kaitlentės dažnai genda ir dėl netinkamos elektronikos.
   3. Dažniausi kaitlentės gedimai yra susiję su jos paviršiumi. Vienas iš jų yra stiklo skilimas. Tokiu atveju reikia jį pakeisti nauju. 
   4. Gedimai taip pat gali būti susiję ir su indikacinėmis lemputėmis. Ar jas tvarkyti yra būtina? Daugelis remontuoti neskuba, kadangi šios lemputės atlieka tik signalinę funkciją. Visgi, nežinant, kad kaitlentė yra įjungta – paprasta nusideginti.
   5. Ir daugelis kitų gedimų, kurie atsiranda tiek dėl prastos kokybės buitinės technikos, tiek dėl netinkamo jos eksploatavimo.

  Jeigu neveikia kaitlentė – kreipkitės į Salvata meistrus.

  Salvata – buitinės technikos meistrai

  Priežasčių, kodėl neveikia kaitlentės – yra labai daug. Tačiau Jums tai neturėtų rūpėti. Svarbiausia, kad Salvata meistrai gali per 24 valandas rasti gedimą ir taip pat greitai jį sutvarkyti, kad vėl galėtumėte gaminti pačius skaniausius patiekalus.

  Ar verta bandyti kaitlentę tvarkyti pačiam?

  Kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs, tačiau nepriklausomai nuo to, ar jie yra smulkūs, ar labai dideli – siūlome darbus palikti meistrams, kurie problemas pašalins ne tik greitai, ilgam laikui, bet ir suteiks garantiją. Bandydami kaitlentes sutvarkyti patys – žmonės sukuria dar daugiau problemų, kurių tvarkymas trunka ne tik ilgesnį laiko tarpą, tačiau ir brangiau kainuoja. Blogiausia, kai be patirties tvarkant – kaitlentės yra visiškai sugadinamos. Tuomet tenka pirkti naujas, o tai kelis šimtus kartus brangesnis “malonumas” nei kaitlentės taisymas.

  Kaip užtikrinti kaitlenčių funkcionalumą?

  Norėdami būti tikri, kad kaitlentė visada veiks nepriekaištingai – neperkaitinkite jos, taip pat, nedėkite labai sunkių puodų, daiktų, žinoma, dėkite juos atsargiai, kad pavyktų išvengti stiklo suskaldymo. Kadangi šiuolaikinės kaitlentės yra labai išmanios – būtina tinkama elektronikos priežiūra, pamačius klaidas – nenaudokite įrangos, kol ji nebus sutvarkyta. Baigus naudoti kaitlentę patikrinkite, ar ji tikrai yra išjungta. Kitu atveju gali perkaisti, žinoma, galima nusideginti, tad tinkama ir saugi jos eksploatacija yra būtina.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant kaitlentes: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95