Iškvieskite meistrą INTERNETU!

Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

*Yra papildomų sąlygų
*Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 35 EUR

Kaitlenčių gedimai gali labai apsunkinti kasdienybę, kadangi kasdien valgyti šviežią maistą – būtina. Žinoma, atsiradus kaitlenčių gedimams nereikia labai pergyventi, kadangi Salvata meistrai dažniausiai per 24 valandas nustato gedimus ir pasiūlo tinkamiausius problemos šalinimo būdus.

Vilniuje atliekamas kaitlenčių remontas yra labai įvairus. Vienu atveju reikia panaikinti tik mažus gedimus, kitu atveju reikalingas kur kas daugiau laiko ir sudėtingų dalių reikalaujantis tvarkymas. Bet kuriuo atveju – kuo anksčiau pradėsite bendradarbiauti su specialistais – tuo greičiau kaitlentė puikiai veiks.

Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

Dažniausi kaitlenčių gedimai

Kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs. Meistrai pastebi, kad dažniausiai apie netinkamai funkcionuojančią buitinę techniką išduoda tam tikri signalai, tačiau blogiausia, kad žmonės nereaguoja į juos, tad galiausiai paprasčiausi gedimai virsta kur kas didesniais ir vėliau jų šalinimas kainuoja daugiau. Tiesa, kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs. Nuo smulkių iki labai didelių, tad Salvata meistrai pasiruošę ištiesti Jums pagalbos ranką.

 

    1. Pirmiausiai apie gedimus signalizuoja nei iš šio, nei iš to išsijunginėjanti kaitlentė. Tai yra ženklas, kad ji veikia nekokybiškai ir būtinai reikia ieškoti to priežasčių
    2. Kaitlentės dažnai genda ir dėl netinkamos elektronikos.
    3. Dažniausi kaitlentės gedimai yra susiję su jos paviršiumi. Vienas iš jų yra stiklo skilimas. Tokiu atveju reikia jį pakeisti nauju. 
    4. Gedimai taip pat gali būti susiję ir su indikacinėmis lemputėmis. Ar jas tvarkyti yra būtina? Daugelis remontuoti neskuba, kadangi šios lemputės atlieka tik signalinę funkciją. Visgi, nežinant, kad kaitlentė yra įjungta – paprasta nusideginti.
    5. Ir daugelis kitų gedimų, kurie atsiranda tiek dėl prastos kokybės buitinės technikos, tiek dėl netinkamo jos eksploatavimo.

Jeigu neveikia kaitlentė – kreipkitės į Salvata meistrus.

Salvata – buitinės technikos meistrai

Priežasčių, kodėl neveikia kaitlentės – yra labai daug. Tačiau Jums tai neturėtų rūpėti. Svarbiausia, kad Salvata meistrai gali per 24 valandas rasti gedimą ir taip pat greitai jį sutvarkyti, kad vėl galėtumėte gaminti pačius skaniausius patiekalus.

Ar verta bandyti kaitlentę tvarkyti pačiam?

Kaitlenčių gedimai yra labai įvairūs, tačiau nepriklausomai nuo to, ar jie yra smulkūs, ar labai dideli – siūlome darbus palikti meistrams, kurie problemas pašalins ne tik greitai, ilgam laikui, bet ir suteiks garantiją. Bandydami kaitlentes sutvarkyti patys – žmonės sukuria dar daugiau problemų, kurių tvarkymas trunka ne tik ilgesnį laiko tarpą, tačiau ir brangiau kainuoja. Blogiausia, kai be patirties tvarkant – kaitlentės yra visiškai sugadinamos. Tuomet tenka pirkti naujas, o tai kelis šimtus kartus brangesnis “malonumas” nei kaitlentės taisymas.

Kaip užtikrinti kaitlenčių funkcionalumą?

Norėdami būti tikri, kad kaitlentė visada veiks nepriekaištingai – neperkaitinkite jos, taip pat, nedėkite labai sunkių puodų, daiktų, žinoma, dėkite juos atsargiai, kad pavyktų išvengti stiklo suskaldymo. Kadangi šiuolaikinės kaitlentės yra labai išmanios – būtina tinkama elektronikos priežiūra, pamačius klaidas – nenaudokite įrangos, kol ji nebus sutvarkyta. Baigus naudoti kaitlentę patikrinkite, ar ji tikrai yra išjungta. Kitu atveju gali perkaisti, žinoma, galima nusideginti, tad tinkama ir saugi jos eksploatacija yra būtina.

Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant kaitlentes: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95

Elektrinės kaitlentės stiklo keitimasElektrinės kaitlentės sensorika neveikiaElektrinės kaitlentės kaitvietė neveikiaElektrinė kaitlentė išsijungiaElektrinė kaitlentė neįsijungiaElektrinė kaitlentė išsijungia kai įšylaElektrinės kaitlentės kaitvietė neįšylaThomson kaitlenčių gedimaiTristar kaitlenčių gedimaiUnold kaitlenčių gedimaiWhirlpool kaitlenčių gedimaiZanussi kaitlenčių gedimaiSchlosser kaitlenčių gedimaiSencor kaitlenčių gedimaiSeverin kaitlenčių gedimaiSiemens kaitlenčių gedimaiSTARKKE kaitlenčių gedimaiTeka kaitlenčių gedimaiMPM kaitlenčių gedimaiMPM Product kaitlenčių gedimaiOptimum kaitlenčių gedimaiOrava kaitlenčių gedimaiPROFI COOK kaitlenčių gedimaiRavanson kaitlenčių gedimaiRommelsbacher kaitlenčių gedimaiSamsung kaitlenčių gedimaiSaturn kaitlenčių gedimaiScandomestik kaitlenčių gedimaiIndesit kaitlenčių gedimaiJata kaitlenčių gedimaiKlass kaitlenčių gedimaiLafe kaitlenčių gedimaiMesko kaitlenčių gedimaiHoover kaitlenčių gedimaiHotplate kaitlenčių gedimaiHotpoint Ariston kaitlenčių gedimaiHotpoint-Ariston kaitlenčių gedimaiHyundai kaitlenčių gedimaiG3ferrari kaitlenčių gedimaiGasmaster kaitlenčių gedimaiGorenje kaitlenčių gedimaiGrafner kaitlenčių gedimaiGrafner Electric kaitlenčių gedimaiGuzzanti kaitlenčių gedimaiHansa kaitlenčių gedimaiFabita kaitlenčių gedimaiFirst kaitlenčių gedimaiFornell kaitlenčių gedimaiFranke kaitlenčių gedimaiFreggia kaitlenčių gedimaiECG kaitlenčių gedimaiEldom kaitlenčių gedimaiElectrolux kaitlenčių gedimaiElica kaitlenčių gedimaiEmerio kaitlenčių gedimaiEsperanza kaitlenčių gedimaiETA kaitlenčių gedimaiClatronic kaitlenčių gedimaiDelux kaitlenčių gedimaiCaso kaitlenčių gedimaiCata kaitlenčių gedimaiBomann kaitlenčių gedimaiBosch kaitlenčių gedimaiBOTTI kaitlenčių gedimaiBrandt kaitlenčių gedimaiBrock kaitlenčių gedimaiCamry kaitlenčių gedimaiCandy kaitlenčių gedimaiAKPO kaitlenčių gedimaiAllenzi kaitlenčių gedimaiAmica kaitlenčių gedimaiAriston kaitlenčių gedimaiAurora kaitlenčių gedimaiBeko kaitlenčių gedimaiBeper kaitlenčių gedimaiAdler kaitlenčių gedimaiAEG kaitlenčių gedimaiAEG Electrolux kaitlenčių gedimai