Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Atsiradę viryklių gedimai gali būti gana greitai pašalinami, tik svarbu nenaudoti netinkamai funkcionuojančios įrangos, kadangi nedidelės problemos gali virsti kur kas didesnėmis. Dažniausiai apie viryklių gedimus pirmiausia “išduoda” netinkamai įšylanti kaitlentė, taip pat, neįprastas kvapas. Jį pajutus reikia kuo skubiau išjungti viryklę ir jokiu būdu nenaudoti iki tol, kol jos neapžiūrės meistras. Viena vertus gedimai gali būti paprasti ir greitai pašalinami, o kita vertus gedimų šalinimas gali reikalauti daug laiko ir pastangų. Visgi, viryklių gedimai turi būti pašalinami, kadangi naudodami netinkamai veikiančia įrangą – rizikuojate savo sveikata.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi viryklių gedimai

  Dažniausi viryklės gedimai yra susiję su kaitlente bei orkaite. Žinoma, šiuolaikinė buitinė technika yra labai išmani, tad meistrams tenka tvarkyti jos elektroniką, maitinimo lizdus ir panašiai. Kuo anksčiau gedimai bus diagnozuojami – tuo jų tvarkymas bus pigesnis ir greitesnis.

  Dėl kokių priežasčių viryklės neveikia dažniausiai? Šių priežasčių gali būti itin daug, o jas geriausiai išduoda ryškiausi “simptomai”, kuriuos čia ir aptarsime.

   

   1. Viryklių gedimai yra gana dažnai susiję su dujų nuvedimo įranga. Žinoma, tokiu atveju, kai namuose naudojama dujinė viryklė. Pajutus dujų kvapą – būtina kuo skubiau kreiptis į specialistus, jokiu būdu nebandykite gedimų pašalinti patys.
   2. Vilniuje dirbantys meistrai dažnai tvarko kaitlentes, kurios netinkamai įkaista. Dėl šio gedimo maisto ruošimas gali trukti itin ilgai. Taip būti neturėtų, tad po apžiūros galėsime tiksliai pasakyti – kas neveikia taip, kaip turi veikti.
   3. Jeigu sugedo elektronika – taip pat reikalingas tvarkymas. Be jos dažniausiai nepavyksta tinkamai nustatyti viryklės programų.
   4. Įprastas gedimas – suskilę stiklai, paviršius. Belieka jį pakeisti nauju.
   5. Remontas reikalingas ir tada, kai neveikia degikliai. Jie gali degti labai silpnai arba nedegti visai.

  Jeigu neveikia viryklė – siūlome kuo skubiau kreiptis į meistrus. Tai padės ne tik greitai pašalinti gedimus, tačiau pasirūpinti, kad buitinė technika apskritai veiktų. Per ilgai laukus ir naudojus ją tada, kai požymiai rodė, kad kažkas yra ne taip – bloginate situaciją, kol galiausiai viryklė gali tapti nefunkcionali.

  Salvata meistrai suremontuos sugedusią viryklę

  Salvata meistrai pasirūpins, kad gedimai būtų pašalinami ne tik greitai, tačiau taip pat ir ilgam laiko tarpui. Dažniausiai gedimai randami per 24 valandas nuo problemos diagnozavimo, atlikus darbus suteikiama nuo 3 mėn. garantija. Tai tik įrodo, kad mes pasitikime savo darbais, savo meistrais, kurie turi patirtį leidžiančią net ir pačius sudėtingiausius viryklių remontus atlikti kokybiškai.

  Siūlomos ne tik viryklės gedimų tvarkymo paslaugos, tačiau taip pat ir pajungimo darbai. Tinkamas pajungimas užtikrins sklandesnį buitinės technikos veikimą.

  Ar verta bandyti viryklę tvarkyti pačiam?

  Kadangi gyvenimas be viryklės yra sudėtingas – bendradarbiaukite su meistrais, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat ir greitai juos sutvarkys. Geriausia patiems nebandyti šalinti problemų, kadangi taip galite ne tik dar labiau sugadinti įrangą, tačiau ir rizikuojate savo sveikata.

  Kaip užtikrinti viryklės funkcionalumą?

  Pirmiausia reikia pasirūpinti tinkamu viryklės pajungimu, kadangi tai gali užtikrinti ir ilgesnį jos tarnavimą. Pamačius, kad įranga veikia ne taip, kaip visada – būtinai kuo skubiau kreipkitės į meistrus. Rūpinkitės, kad netektų susidurti su dujų nutekėjimu, taip pat, kad kaitlentės paviršius nebūtų per daug įkaitęs. Žinoma, valykite viryklę reguliariai, kad ji ne tik gerai tarnautų, tačiau ir gražiai atrodytų.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant virykles: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95