Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai funkcionuojanti skalbimo mašina turi ne tik gerai išskalbti, išgręžti drabužius, tačiau ir veikti tyliai, kad namiškiams nesukeltų jokio diskomforto. Jeigu daužosi skalbimo mašinos būgnas, tai rodo, kad gedimai yra, tad svarbu juos kuo greičiau pašalinti.

  Kreipkitės į Salvata atliekančius skalbimo mašinos remonto darbus, kurie ne tik greitai randa gedimus, tačiau taip pat ir juos efektyviai pašalina ilgam laikui, grąžina skalbyklei funkcionalumą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl skalbimo mašinos būgnas daužosi?

  Jeigu skalbyklės būgnas daužosi – gedimus svarbu pašalinti. Ne tik todėl, kad girdimi nemalonūs garsai, tačiau ir todėl, kad ilgainiui būgnas nustos suktis arba skalbyklės programa sustos, skalbimas nebus baigtas.
  Kas sukelia tokius gedimus?

   1. Jeigu daužosi būgnas, gali būti, kad netinkamai pašalinote arba visiškai nepašalinote skalbyklės nugarinėje dalyje esančių transportavimo varžtų. Kai kuriais atvejais nuo to skalbimo mašina net juda iš vietos!
   2. Būgnas gali daužytis ir tokiu atveju, kai skalbimo mašina yra pastatyta ant nelygaus paviršiaus.
   3. Patikrinkite, ar skalbyklė nesiliečia su greta esančiais daiktais.
   4. Skalbyklės būgnas labai dažnai daužosi ir tuomet, kai atsiranda guolių gedimai. Jie gali būti gana paprastai sutvarkomi, kitais atvejais reikalingas jų keitimas, naujais. Tai, kad guoliai dėvisi – visiškai natūralu ir to išvengti nepavyks.
   5. Skalbyklės būgnas gali skleisti neįprastus garsus, daužytis ir tokiu atveju, kai kryžmė yra lūžusi. Žinoma, ją tenka keisti nauja.
   6. Taip pat daužosi, kai sugedę amortizatoriai.

  Kaip išvengti gedimų?

  Norėdami būti ramūs dėl skalbyklės funkcionalumo ir tuo pačiu išvengti būgno daužymosi – būtinai raskite buitinei technikai tinkamą laikymo vietą. Ji neturi būti per arti kitų objektų, taip pat, patogiai atsidaryti bei užsidaryti durelės, jos negali nieko kliudyti.

  Jeigu daužosi skalbimo mašinos būgnas – skubiai kreipkitės į mus ir mūsų meistrai ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat efektyviai ir juos pašalins. Darbams suteikiama garantija, kad pasikartojus gedimui, nors taip nutinka retai – jis bus sutvarkytas nemokamai. Jeigu tvarkymo metu bus reikalingos pakaitinės dalys – galite būti ramus dėl jų kokybės.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai