Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedusi skalbimo mašina sukelia labai daug rūpesčių, tad suprantama, kad pamačius gedimus – svarbu kuo skubiau į juos reaguoti. Kokie gedimai dažniausi? Netinkamas būgno funkcionavimas, filtrų užsikimšimas, taip pat ir gedimai, kuomet skalbimo mašina neišleidžia vandens.

  Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į Salvata meistrus, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat ir efektyviai juos sutvarkys.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl skalbimo mašina neišleidžia vandens?

  Jeigu iš skalbimo mašinos neišbėga vanduo – nebandykite jo pašalinti pats, kadangi taip dažnai be patirties ir reikalingos įrangos padaromi dar sudėtingesni gedimai. Geriausia – išjunkite skalbyklę ir kreipkitės į meistrus kurie kokybiškai atliks skalbimo mašinos remonto darbus.

  1. Skalbimo mašina neišpila vandens labai dažnai todėl, kad užsikemša filtrai. Vienu atveju gali būti reikalingas tik jų išvalymas, kitu atveju būtinas keitimas naujais.
  2. Užsikemša ne tik filtras, tačiau ir vamzdžiai, kurie skirti vandens nutekėjimui. Dažniausiai užsikimšimo priežastis yra smulkūs kišenėse likę daiktai, net ir maži drabužėliai: apatiniai, kojinės.
  3. Dažnai nepavyksta išleisti vandens ir tokiu atveju, kai mašinoje yra per daug tekstilės, kurios apkrauna įrangą papildomai.
  4. Skalbyklė gali neišleisti vandens tuomet, kai gedimai susiję su siurbliu, kuris atlieka vandens išpumpavimo darbą. Jeigu mašina veikia, skleidžia garsus, tačiau vandens nepavyksta pašalinti, tikėtina, kad būtent siurblys bus “kaltas”. Tuomet įranga turi būti keičiama nauja.
  5. Taip pat skalbimo mašina neišleidžia vandens dažnai ir tokiu atveju, kai elektronika yra sugadinta. Šiuolaikinės skalbyklės yra labai inovatyvios, sudėtingos, tad elektronikos tvarkymui būtina speciali diagnostinė įranga.
  6. Žinoma, gali būti užsikimšusi arba netinkamai pajungta vandens išleidimo žarna.
  7. Patikrinkite, koks skalbimo režimas yra užstatytas. Skalbiant labai jautrius audinius dažniausiai iki galo nėra išpilamas vanduo.

  Ką daryti, jeigu skalbyklė neišleidžia vandens?

  Kaip jau minėjome – svarbiausia nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip galima padaryti dar daugiau problemų. Kvieskite mūsų meistrus, kurie pasirūpins problemomis ir panaikins jas ilgam laikui.

  Jeigu bus reikalingos pakaitinės dalys – naudojamos tik pačios geriausios kokybės, sertifikuotos. Salvata meistrai operatyviai nustato problemą, taip pat greitai ir sutvarkoma. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai