Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sugedusi skalbimo mašina sukelia labai daug rūpesčių, tad suprantama, kad pamačius gedimus – svarbu kuo skubiau į juos reaguoti. Kokie gedimai dažniausi? Netinkamas būgno funkcionavimas, filtrų užsikimšimas, taip pat ir gedimai, kuomet skalbimo mašina neišleidžia vandens.

  Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į Salvata meistrus, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat ir efektyviai juos sutvarkys.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl skalbimo mašina neišleidžia vandens?

  Jeigu iš skalbimo mašinos neišbėga vanduo – nebandykite jo pašalinti pats, kadangi taip dažnai be patirties ir reikalingos įrangos padaromi dar sudėtingesni gedimai. Geriausia – išjunkite skalbyklę ir kreipkitės į meistrus kurie kokybiškai atliks skalbimo mašinos remonto darbus.

  1. Skalbimo mašina neišpila vandens labai dažnai todėl, kad užsikemša filtrai. Vienu atveju gali būti reikalingas tik jų išvalymas, kitu atveju būtinas keitimas naujais.
  2. Užsikemša ne tik filtras, tačiau ir vamzdžiai, kurie skirti vandens nutekėjimui. Dažniausiai užsikimšimo priežastis yra smulkūs kišenėse likę daiktai, net ir maži drabužėliai: apatiniai, kojinės.
  3. Dažnai nepavyksta išleisti vandens ir tokiu atveju, kai mašinoje yra per daug tekstilės, kurios apkrauna įrangą papildomai.
  4. Skalbyklė gali neišleisti vandens tuomet, kai gedimai susiję su siurbliu, kuris atlieka vandens išpumpavimo darbą. Jeigu mašina veikia, skleidžia garsus, tačiau vandens nepavyksta pašalinti, tikėtina, kad būtent siurblys bus “kaltas”. Tuomet įranga turi būti keičiama nauja.
  5. Taip pat skalbimo mašina neišleidžia vandens dažnai ir tokiu atveju, kai elektronika yra sugadinta. Šiuolaikinės skalbyklės yra labai inovatyvios, sudėtingos, tad elektronikos tvarkymui būtina speciali diagnostinė įranga.
  6. Žinoma, gali būti užsikimšusi arba netinkamai pajungta vandens išleidimo žarna.
  7. Patikrinkite, koks skalbimo režimas yra užstatytas. Skalbiant labai jautrius audinius dažniausiai iki galo nėra išpilamas vanduo.

  Ką daryti, jeigu skalbyklė neišleidžia vandens?

  Kaip jau minėjome – svarbiausia nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip galima padaryti dar daugiau problemų. Kvieskite mūsų meistrus, kurie pasirūpins problemomis ir panaikins jas ilgam laikui.

  Jeigu bus reikalingos pakaitinės dalys – naudojamos tik pačios geriausios kokybės, sertifikuotos. Salvata meistrai operatyviai nustato problemą, taip pat greitai ir sutvarkoma. Atliktiems darbams suteikiama garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimai