Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Norite kiekvieną dieną dėvėti tik švarius, gražius ir kvepiančius drabužius? Tokiu atveju siūlome įsigyti geriausios kokybės Indesit skalbimo mašinas, kurios pasižymi funkcionalumu bei geriausia kokybe. Tiesa, net ir ilgaamžės skalbyklės kartais genda, tad norėdami jomis vėl džiaugtis – turite kreiptis į meistrus, kurie sėkmingai pašalins net ir pačius didžiausius gedimus. Mūsų meistrai yra pasiryžę išspręsti visas su Jūsų buitine technika susijusias problemas. Šioje rinkoje esame jau daugybę metų, mūsų specialistai – tikri profesionalai. Taisymo darbuose naudojamos aukščiausio lygio dalys, tad savo darbu pasitikime 100% ir tai mums leidžia savo klientams suteikti garantijas. Reikalingas skalbimo mašinų remontas? Susisiekite su mumis šiandien, mielai pagelbėsime!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi Indesit skalbimo mašinų gedimai

  Dažniausi Indesit skalbimo mašinų gedimai pasikartoja kiekvieną dieną, tiksliau, su jais susiduria meistrai. Paprasčiausiai Indesit gamintojo buitinė technika turi tam tikrų trūkumų, kurie dažniausiai metų eigoje vis tiek “išlenda”. Kviečiame su jais susipažinti!

   

  1. Jeigu neveikia Indesit skalbimo mašina, tikėtina, kad sugedo elektronika. Kadangi šiuolaikinės skalbyklės yra labai išmanios, jose integruojami mini kompiuteriai – sutvarkyti gedimus gali tik meistrai, kurie turi diagnostinę įrangą.
  2. Kreipkitės į meistrus, jeigu skalbyklė nepaima miltelių bei kitų plovimo priemonių.
  3. Plovimo metu turi pagal programą kilti apsukos.
  4. Buitinės technikos remontas reikalingas ir tokiu atveju, kai skalbimo mašinos tinkamai nepašildo vandens.
  5. Taip pat skalbyklių taisymas reikalingas ir dėl netinkamo vandens padavimo, kurio gali būti per daug arba per mažai.
  6. Po plovimo atsiranda daug putų.
  7. Meistro pagalba reikalinga ir tokiu atveju, jeigu po plovimo skalbiniai nebūna švarūs. 
  8. Kodėl neveikia Indesit skalbimo mašina? Gali būti, kad sugedo maitinimo lizdas. 
  9. Meistro paslaugos reikalingos ir tokiu atveju, jeigu indikacinės lemputės nedega arba dega visos vienu metu, nors pagal programą taip būti neturėtų.
  10. Netinkamai išgręžianti skalbyklė – visiškai nefunkcionali, tad būtinas remontas.
  11. Jeigu skalbimo mašina skleidžia neįprastus garsus – tokiu atveju taip pat reikalingas remontas arba bent jau įrangos apžiūra.
  12. Žinoma, netinkamai savo darbą gali atlikti ir skalavimo funkcija.
  13. Netinkamai veikianti mašina – šokinėja, bilda.
  14. Kiti gedimai…

  Gedimų gali būti daug, jie yra labai įvairūs, tad tik po specialisto apžiūros galima nuspręsti – ar skalbimo mašina verta taisymo, ar ji jau nustojo mums tarnauti.

  Salvata – pagalba remontuojant Indesit skalbimo mašinas

  Indesit skalbyklių gedimai geriems meistrams – smulkmena. Svarbiausia nelaukti, kol maži gedimai virs dideliais, kol tinkamai funkcionuoti nesugebanti įranga – galiausiai nustos visiškai veikti. Jeigu sugedo Indesit skalbimo mašina – būtinai kuo greičiau kreipkitės į meistrus, kurie padės išspręsti net ir pačius sudėtingiausius gedimus.

   

  1. Suteiktoms paslaugoms papildomai suteikiama garantija, kuri prasideda nuo 3 mėn.
  2. Darbus atlieka kvalifikuoti, geriausi savo sferos meistrai, kurių patirtis leidžia greitai išspręsti net ir sudėtingas situacijas.
  3. Užsisakius remonto paslaugas – atvykimas ir gedimo “diagnozavimas” Jums nieko nekainuos.
  4. Mūsų meistrai teikia ne tik Indesit skalbimų mašinos remonto paslaugas, tačiau ir pajungimo bei išvalymo.

  Svarbiausia nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi be patirties ir reikalingos įrangos padaroma dar daugiau klaidų, kurių tvarkymas vėliau – ne tik brangesnis, tačiau ir reikalauja daugiau laiko.

  Salvata teikia įvairių gamintojų skalbimo mašinų remonto darbus.

  Kaip išvengti Indesit skalbimo mašinų gedimų?

  Indesit skalbimo mašinos Jums tarnaus kur kas ilgiau ir našiau – jeigu pasinaudosite meistrų išskirtais patarimais. Kadangi specialistai nuolatos tvarko tuos pačius gedimus – matomos tam tikros klaidos, kurias dažniausiai daro žmonės. 

  Pirmiausia – jie įkrauna per daug drabužių, o svoris dažniausiai išbalansuoja būgną. Taip pat pamirštama naudoti specialias priemones nuo kalkių, kurios užtikrina ilgesnį filtrų funkcionavimą, galiausiai, reikia pasirūpinti ir tinkamu vandens nutekėjimu bei gera energijos padavimo instaliacija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95