Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu po skalbimo jaučiate labai “ryškų” skalbimo miltelių kvapą arba net vizualiai matyti, kad skalbimo milteliai liko ant drabužių, tai rodo, kad skalbyklė netinkamai išskalauja drabužius. Tai – rimtas gedimas, kuris gali būti sutvarkomas mūsų Salvata meistrų. Juk tokia skalbyklė yra nefunkcionali, tad jos tvarkymas – būtinas.

  Galiausiai, maži gedimai netvarkomi gali virsti kur kas didesniais, tad skubi reakcija yra būtina.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skalbimo mašina blogai skalauja

  Jeigu skalbimo mašina blogai skalauja – būtina kreiptis į meistrus. Ir nelaukti, kol ji savaime pradės veikti geriau, galiausiai, nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip jų yra padaroma dar daugiau. Kokios priežastys dažniausiai lemia netinkamą įrangos funkcionavimą?

  1. Pradėsime nuo to, kad dažnai įranga veikia ne taip kokybiškai, kaip tikimasi, todėl kad jos filtras gali būti užsikimšęs. Tiek jų valymas, tiek keitimas turi būti atliekamas reguliariai. Užsikimšęs filtras ne tik pablogina skalavimą, tačiau sukelia ir daugiau skalbyklės gedimų, kurie reikalaus profesionalių skalbimo mašinos tvarkymo paslaugų.
  2. Žinoma, gana dažna netinkamo skalavimo priežastis yra per didelis kiekis skalbyklių.
  3. Taip pat buitinė technika netinkamai gali atlikti darbą ir tada, kai jos viduje yra per daug drabužių. Būtinai juos normuokite.
  4. Sulenkta ir todėl netinkamai funkcionuojanti skalbimo mašinos žarna. Tai trukdo nereikalingam vandeniui pasišalinti iš skalbyklės. Tinkamai pakeisti žarną meistrai gali labai greitai, o tai sugrąžins mašinai funkcionalumą.
  5. Taip pat gedimai gali būti susiję su vandens padavimu. Tiek netinkamai veikiančiu kraneliu, tiek deformuota vandens padavimo žarna.
  6. Ir kiti gedimai.

  Gedimų šalinimas ir profilaktika

  Jeigu norite išvengti tokio tipo gedimų – labai svarbu į juos kuo skubiau reaguoti. Pamačius, kad skalbyklė netinkamai skalauja arba atlieka kitus darbus ne taip, kaip turėtų – meistrai Jums padės. Pasirūpinkite tinkama skalbimo mašinos vieta, tinkamu pajungimu, taip pat – reguliariai valykite skalbyklę ir gedimai taip pat bus reti.

  Mūsų meistrai atsiradus problemoms jas galima labai greitai ir pigiai, darbams suteikiama garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai