Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Skalbimo mašinos būgno gedimai yra vieni dažniausiai su kuriais tenka susiduri meistrams. Kodėl? Kadangi kiekvieno skalbimo metu būgnas dėvisi, tad visiškai suprantama, kad kartais reikalingas jo remontas, o kai kurias atvejais net ir keitimas.

  Kadangi skalbimo mašinos būgno gedimai yra sutvarkomi gana greitai ir ilgam laikui, juolab, tai pigesnis pasirinkimas nei naujos skalbyklės pirkimas – kreipkitės į Salvata meistrus. Mes galime pasiūlyti išties kokybiškas ir greitas skalbimo mašinos taisymo paslaugas. Taigi, jeigu ištiko bėda su skalbyklės būgnu, susisiekite!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausios skalbyklės būgno gedimų priežastys

  Skalbimo mašinos būgno gedimų priežastys yra labai įvairios. Žemiau aptariame keletą dažniausiai pasitaikančių.

  1. Skalbyklės disbalansas yra viena dažniausių priežasčių. Tiksliau – disbalanso padarymas, kai skalbimo mašina yra naudojama ne pagal instrukcijas. Labai svarbu normuoti tekstilės kiekius, kurie yra skalbimi. Taip pat žiūrėti, kad vienoje būgno pusėje drabužių nebūtų kur kas daugiau nei kitoje.
  2. Jeigu skalbimo metu naudojate programas, kuriose apsukos yra didelės – talpinkite mažesnį kiekį skalbinių.
  3. Skalbimo mašinos būgno gedimai labai dažnai yra susiję ir su užsikimšusia drenažo gaudykle. Ji užsikemša ne dėl mechaninių priežasčių. Dažniausiai tai sukelia maži daiktai, kurie paliekami drabužių kišenėse. Galiausiai susikaupia drenaže – jie trukdo skalbyklei tinkamai funkcionuoti.
  4. Būgo gedimai susiję ir su filtro užsikimšimu. Tokiu atveju reikalingas arba filtro valymas, arba keitimas nauju.
  5. Skalbyklės pagrindinio diržo keitimas taip pat reikalingas gana dažnai. Kai jis nutrūksta – skalbyklės būgnas nesisuka.
  6. Žinoma, būgnas nesisuks ir tokiu atveju, kai skalbyklės durų užraktas užsikirto. Tuomet reikia ne tik atidaryti duris, tačiau ir pašalinti gedimo priežastį.

  Kaip sutvarkyti skalbimo mašinos būgną?

  Atsiradus gedimams labai svarbu juos kuo greičiau pašalinti. Juolab, jokiu būdu nenaudoti buitinės technikos tuomet, kai ji neveikia tinkamai, kadangi taip galite mažas problemas padaryti didesnėmis. Taip pat nebandykite gedimų tvarkyti patys.

  Jeigu mašinos būgnas nesisuka, stringa, girdisi keisti garsai – kreipkitės į mus. Mūsų meistrai kiekvieną dieną susiduria su tokiais gedimais, tad problemų radimas ir jų pašalinimas bus greitas, paprastas ir pigus. Darbams suteikiame garantiją.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai