Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl skalbimo mašina nesuka būgno? Gali būti labai daug skirtingų priežasčių, tad Salvata meistrai, kurie kiekvieną dieną susiduria su tokio tipo gedimais – nurodys kelias dažniausias. Žinoma, ne visada jos yra netinkama būgno funkcionavimo priežastis. Kartais gedimai labai reti ir juos rasti sunku, reikalaujantys meistro pagalbos.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Netinkamas skalbimo mašinos būgno funkcionavimas

  Jeigu skalbimo mašina nesuka būgno – reikia ieškoti to priežasčių. Nurodysime kelias dažniausias priežastis, tačiau tikrai ne vieninteles.

  1. Būgnui labai svarbu, kad pagrindinis diržas būtų kokybiškas, veiktų tikslingai. Labai dažnai skalbyklė nustoja tinkamai funkcionuoti tada, kai jis per daug susidėvi arba net trūksta. Tokiu atveju būtinas diržo keitimas, reikalajantis meistrų patirties atliekant ši skalbimo mašinos tvarkymo paslaugą.
  2. Skalbimo mašina nesuka būgno ir todėl, kad jos filtras gali būti užsikimšęs. Tai yra vienas dažniausių gedimų. Užsikimšęs filtras neigiamai veikia ne tik skalbyklės būgną, tačiau ji dažnai neišleidžia vandens, skalbia blogai ir panašiai. Taigi, norėdami išvengti gedimų – filtrai turi būti valomi arba keičiami naujais reguliariai.
  3. Taip pat būgnas netinkamai veikia ir todėl, kad drenažo gaudyklė užsikemša. Dažniausiai taip nutinka todėl, kad prieš skalbimą žmonės neiškrausto kišenėlių, tad į drenažą patenka smulkmenos, kurios trukdo būgnui tinkamai suktis. Tai gali būti pinigai, segtukai ir t.t.
  4. Netinkamai paskirstyti skalbiniai būgne taip pat gali sukelti jo funkcionalumo apribojimus. Dažniausiai dėl disbalanso girdimi garsūs garsai, taip pat vizualiai matyti, kad skalbimo mašina labai intensyviai sukasi.
  5. Skalbimo mašina nesuka būgno ir tokiu atveju, kai sugedęs durų užraktas. Jį sutvarkyti būtina ne tik dėl būgo, tačiau ir dėl visos skalbyklės, kadangi sugedus – ji dažnai visiškai neįsijungia.

  Ką daryti, jeigu skalbimo mašina nesuka būgno?

  Tokiu atveju siūlome kreiptis į mus, kadangi mūsų meistrai kiekvieną dieną susiduria su tokiais gedimais, tad gali ne tik greitai rasti problemos priežastis, tačiau taip pat efektyviai ir jas pašalinti. Jeigu bus reikalingos pakaitinės dalys – galite būti ramus, kad naudojame tik geriausios kokybės, patvarias, sertifikuotas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai