Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!





  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai funkcionuojanti skalbimo mašina palengvina kasdienybę, tad nieko keisto, kad jai sugedus daugelis skubiai kviečia meistrus. Tiesa, laiku pastebėjus gedimus – galima išvengti visiško sugedimo. Svarbiausia pamačius, kad įranga neveikia tiksliai kaip turėtų – nelaukti, kol maži gedimai virs dideliais. Pavyzdžiui, skalbimo mašinų variklių remontas gali būti reikalingas tokiu atveju, kai buitinė technika visiškai nebeveikia arba tokiu atveju, kai matyti, kad ji skalbia lėčiau nei visada, neužtektinai paima vandens, variklio gedimus išduoda ir keisti garsai.

  Laiku kreipusis į meistrus – variklio remontas bus greitas ir nesutrikdys įprastos skalbyklės naudojimo veiklos. Reikalingas remontas? Kvieskite mūsų meistrus arba daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas ieškokite Salvata svetainėje.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skalbyklės variklio gedimai

  Skalbimo mašinų variklių remontas gali būti reikalingas dėl labai daug skirtingų priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios yra šios:

  1. Nutekėjus alyvos sandarikliui, kuris yra arti skalbyklės būgno – į jį patenka vanduo, kuris trumpina, tad galiausiai variklis perdega ir nelieka nieko kito, kaip tik jį keisti nauju.
  2. Taip pat dažnas gedimas yra susijęs su guoliais, kurie metų eigoje naudojant įrangą paprasčiausiai susidėvi. Guoliai dėvisi dėl didelių apkrovų, tad vienu skalbimo metu nedėkite didelių kiekių tekstilės, ypač tos, kuri yra sunki.
  3. Dėl neįprasto galios padidėjimo taip pat tenka susidurti su variklio gedimais. Norėdami to išvengti – skalbdami tekstilės audinius pagal konkrečias programas, neišjunkite viduryje skalbimo, naudokite tinkamas priemones, kuriose nėra per didelio kiekio chemikalų komponentų.

  Kaip išvengti skalbyklių variklių remonto?

  Norėdami užsitikrinti, kad skalbimo mašina Jums tarnaus – būtinai turite naudotis gamintojo rekomendacijomis, kuriose aptariamos ne tik veikimo programos, tačiau ir tinkama skalbyklės priežiūra.

  Vienu metu neskalbkite didelio kiekio tekstilės, raskite tinkamą buitinės technikos laikymo vietą, žinoma, neskalbkite tokių daiktų, kurie nėra skirti skalbyklės naudojimui: elektrinių prietaisų, indų ir t.t.

  Ką daryti sugedus skalbyklei?

  Nors skalbyklių variklių remontas yra ne vienintelis gedimas, tačiau vienas iš dažnesnių. Susidūrus su gedimais – kreipkitės į meistrus, kurie ne tik greitai ras problemas, tačiau ir jas pašalins. Siūlome nebandyti keisti variklio patiems, kadangi tai sudėtingas ir specialios įrangos reikalaujantis darbas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimai