Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Skalbimo mašina ne tik kad neturi leisti vandens, tačiau nei vienas lašelis neturėtų nubėgti per paviršių. Jeigu taip yra – būtina efektyvi reakcija, kadangi maži gedimai galiausiai gali virsti dideliais, o jų tvarkymas reikalauja ne tik daugiau laiko, tačiau ir papildomų investicijų.

  Jeigu skalbimo mašina leidžia vandenį – tokiu atveju siūlome susisiekti su Salvata meistrais, kurie ne tik greita ras gedimus, tačiau taip pat efektyviai ir juos pašalins.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skalbimo mašinos gedimai

  Jeigu iš skalbimo mašinos apačios bėga vanduo – būtinas greitas problemos šalinimas, kadangi naudodami tokią įrangą ne tik negalėsite džiaugtis tinkamai išskalbtais skalbiniais, tačiau taip pat ir rizikuojate savo sveikata. Negalima naudoti elektrinio prietaiso, kuris leidžia vandenį!

  1. Jeigu skalbyklės guma prakiuro, tikėtina, kad pradės bėgti vanduo. Gedimai gali būti minimalistiniai, tačiau bet koks vandens tekėjimas – blogas dalykas. Guma dažniausiai keičiama nauja.
  2. Labai dažnai skalbimo mašina leidžia vandenį tokiu atveju, kai žarnos, kurios skirtos vandens pratekėjimui, netinkamai funkcionuoja, tai gali “iššaukti” vandens nutekėjimus.
  3. Nepamirškite, kad svarbu patikrinti ne tik vandens išleidimo, tačiau ir papildymo žarnas. Juolab tikrinkite, kuriuo metu vanduo bėga iš skalbyklės: kai jis yra pildomas, ar kai ištraukiamas.
  4. Dažnai vanduo bėga todėl, kad srieginės detalės nėra tinkamai prisuktos.
  5. Žarnų išėjimo jungtys – Metų eigoje jos dėvisi, tad ilgainiui gali tekti keisti naujomis.
  6. Galimas vidinių vamzdžių movų defektas.
  7. Galbūt netinkamai veikia drenažo siurblys, kuris pašalina vandenį iš buitinės technikos. Gali būti reikalingas siurblio, skalbyklės remontas arba keitimas nauju.
  8. Dažnas gedimas – vandens įleidimo vožtuvo.

  Nepriklausomai nuo gedimo – jie dažniausiai gali būti sėkmingai sutvarkyti. Svarbiausia darbus palikti profesionalams.

  Kaip sutvarkyti gedimus?

  Jeigu skalbimo mašina leidžia vandenį – jokiu būdu ja nesinaudokite. Kvieskite mūsų meistrus, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat ir juos efektyviai pašalins, pasirūpins, kad nepasikartotų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai