Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kuo daugiau skirtingų programų skalbimo mašina turi – tuo geriau, kadangi tokiu atveju skirtingo audinio drabužiai gali būti išskalbiami labai greitai ir paprastai. Tiesa, atsiradus gedimams – mašinos funkcionalumas sumenka, tad greita reakcija į gedimus yra būtina.

  Tinkama skalbimo temperatūra yra viena svarbiausių funkcijų. Jeigu skalbimo mašina nešildo vandens – jos nauda tampa kur kas mažesnės. Ką daryti tokiu atveju, kai skalbyklė netinkamai veikia? Kreiptis į meistrus, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau ir kokybiškai, ilgam laikui juos sutvarkys.

  Galime Jums padėti! Skalbimo mašinų remontas – paslauga, kurią teikiame jau daugybę metų, tad galime pagelbėti itin greitai. Naudojame tik aukščiausios kokybės detales, o techninius taisymo darbus atliekame su ypatingu dėmesiu ir kruopštumu. Suteikus paslaugas taikome garantiją!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  5 priežastys dėl kurių skalbyklė galimai nešildo vandens

  Yra labai daug priežasčių, kodėl skalbimo mašina nešildo vandens. Salvata meistrai dalinasi savo patirtimi ir pasakoja apie dažniausiai pasitaikančias priežastis su kuriomis tenka susidurti, analizuojant klientų buitinę techniką.

  1. Skalbyklė nešildo vandens – šis gedimas dažnai yra susijęs su brokuotu valdymo mazgu, kuris pirmiausia daro įtaką skalbimo mašinos vandens pašildymo funkcijai.
  2. Žinoma, labai dažnai vanduo nepašyla todėl, kad sugenda mašinos termostatas. Tokiu atveju jis gali būti sutvarkomas arba pakeičiamas nauju. Meistrai visada bando rasti pigiausią alternatyvą, tad pasitikėkite jų rekomendacijomis.
  3. Taip pat gana dažnai sugenda skalbyklių vandens lygio jutikliai. Kuomet jie neveikia tinkamai – vanduo nepašyla iki reikalingos temperatūros arba nepašyla visai.
  4. Taip pat galimas skalbimo mašinos šildymo teno gedimas.
  5. Žinoma, apžiūros metu gana daug dėmesio yra skiriama moduliui. Tai gali atrodyti tik smulkmena, tačiau jeigu ji neveikia tinkamai – vanduo gali būti nepašildomas.

  Ką daryti, kai vanduo nešyla?

  Jeigu skalbyklės naudojimo metu vanduo nešyla – būtina kreiptis į meistrus, kurie ras gedimus ir juos sutvarkys. Daugeliui gali atrodyti, kad tai nėra didelė problema. Ypač tokiu atveju, kai skalbiami skalbiniai tik gana žemoje temperatūroje. Visgi, tai susiję ne tik su netinkamu įrangos funkcionalumu, tačiau ir požymiu, kad kažkas yra ne taip. Pačioje pradžioje gali tik nešilti vanduo, o vėliau atsiranda dar daugiau gedimų.

  Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums sutvarkyti skalbyklės gedimus ne tik greitai, tačiau ir gera kaina. Darbams suteikiame garantiją.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai