Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Gyvenimas be šaldytuvo šiais laikais yra sunkiai įmanomas, tad nieko keisto, kad sugedus buitinei technikai – būtinas greitas jos tvarkymas. Bosch šaldytuvų gedimai yra labai įvairūs. Nuo pačių mažiausių, kurie nesutrikdo viso šaldytuvo veiklos, iki labai didelių, sudėtingų, kurių nesutvarkius šaldytuvas visiškai nustos funkcionuoti. Nepriklausomai nuo gedimo masto mūsų meistrai “išties Jums pagalbos ranką” ir pasirūpins problemomis. Reikalingas šaldytuvų remontas? Susisiekite su mumis šiandien!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi Bosch šaldytuvų  gedimai

  Dažniausi Bosch šaldytuvų gedimai – kartojasi. Kaip pastebi mūsų komandos meistrai – daugelis gedimų yra susiję su netinkamu įrangos eksploatavimu. Taip pat – su netinkamu pajungimu, tad tik tada, kai esate tikri, kad įranga tikrai tinkamai pajungta – galima ją naudoti.

   

  1. Bosch šaldytuvas dažniausiai neveikia tuomet, kai jis nešaldo. Galimas visiškas šios funkcijos neatlikimas arba dalinis. 
  2. Tvarkymas reikalingas, kai mirksi indikacinės lemputės.
  3. Taip pat nuo netinkamo naudojimo gana dažnai lūžta stalčiukai bei lentynos.
  4. Gedimai dažnai susiję su lemputės perdegimu. 
  5. Remontas reikalingas tokiu atveju, kai šaldytuvas šaldo per silpnai.
  6. Žinoma, tuomet, kai skyla arba lūžta rankena.
  7. Netinkamai veikia šaldytuvo pliusinė zona.
  8. Meistro paslaugos reikalingos, kai netinkamai užsidaro durelės.
  9. Šaldytuvas garsiai dirba.
  10. Jeigu šaldytuvas per stipriai šaldo – tikėtina, kad sugedo termostatas.
  11. Šaldytuvo viduje neturi būti vandens. Tai rodo temperatūros netikslumus.
  12. Šiuolaikiniai šaldytuvai turi ekranėlius, kurie signalizuojama apie klaidą.
  13. Bei kitų gedimų atvejais.

  Sugedo Bosch šaldytuvas? Svarbiausia nepanikuoti, kadangi tikėtina, kad gedimas bus greitai pašalintas, o įranga vėl veiks puikiai. Kadangi naujos buitinės technikos pirkimas kainuoja kur kas daugiau nei senos tvarkymas – remontas dažnu atveju apsimoka labiau.

  Salvata – pagalba remontuojant Bosch šaldytuvus

  Buitinės technikos remontas padės Jums išvengti rūpesčių gyvenant be šaldytuvo, tad pastebėjus bet kokius netikslumus – kuo skubiau kreipkitės į meistrus, kurie tuos gedimus pašalins. Svarbiausia yra nebandyti gedimų tvarkyti patiems, kadangi be patirties ir reikalingos įrangos – dažnai padaroma dar daugiau problemų, kurių šalinimas vėliau bus brangesnis.

   

  1. Dažniausiai gedimai “diagnozuojami” ir sutvarkomi per 24 valandas nuo užklausos pateikimo. Dirbame efektyviai, kad klientai nesuktų galvos dėl netinkamai veikiančio šaldytuvo.
  2. Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis.
  3. Kodėl neveikia Bosch šaldytuvas – gali būti labai daug priežasčių. Jas radus – greitai sutvarkysime. Atliktiems darbams suteiksime garantiją, tad pasikartojus gedimui – jis bus pašalintas nemokamai.
  4. Darbų metu naudojame tik geriausios kokybės, sertifikuotas dalis, kurios leis pašalinti net ir pačius sudėtingiausius gedimus.
  5. Galiausiai, sužinojus problemą – siūlome užsisakyti remonto paslaugas iš mūsų, kadangi tokiu atveju tiek atvykimas iki vietos, tiek gedimo “diagnozavimas” Jums nieko nekainuos.

  Salvata teikia įvairių gamintojų šaldytuvų remonto paslaugas.

  Kaip išvengti Bosch šaldytuvų  gedimų?

  Kaip jau minėjome, dažniausiai gedimus “iššaukia” netinkamas įrangos eksploatavimas. Štai todėl rekomenduojame nelaikyti šaldytuve per didelio kiekio maisto.

  Taip pat šaldytuve negalima laikyti šiltų, karštų maisto produktų. Per dažnai neatidarykite bei neuždarykite durų, kadangi nuo per dažno darinėjimo – patekusi šiluma gadina sistemą. Svarbu pasirūpinti, kad ne tik pačiame šaldytuve nebūtų laikomas karštas maistas, tačiau ir šaldytuvas nebūtų laikomas greta šilumos šaltinių, pavyzdžiui radiatorių, mikrobangų krosnelių, orkaičių ir panašiai. Visa tai jam kenkia.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95