Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Per daug intensyviai šaldantis šaldytuvas yra ne tik apšalusio maisto problema, tačiau rimtas gedimas, kuris signalizuoja, kad reikalinga meistro apžiūra. Jeigu šaldytuvas šaldo per stipriai – tokiu atveju būtinai kreipkitės į meistrus, kadangi rasti gedimą be patirties – sunku. Mes čia tam, kad Jums padėtume! Domina šaldytuvo remonto kaina? Susisiekite ir sužinokite ją šiandien.

  Kartais šis gedimas yra labai minimalus ir paprastai pašalinamas, o kartais labai didelis ir jo tvarkymui reikia laiko bei investicijų. Bet kuriuo atveju, mūsų meistrai pirmiausia apžiūrės įrangą, ras gedimus ir tuomet pasiūlys Jums kelias tvarkymo alternatyvas, kad klientas pasirinktų jam tinkamiausią.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl nešaldo šaldytuvas?

  Jeigu šaldytuvas stipriai šaldo – reiškia, kad tam tikra jo dalis neveikia tinkamai. Kuri? Atsakymų gali būti bent keli.

  • Pirmiausia gali tekti susidurti su netinkamai nustatyta šaldymo programa. Žinoma, tokiu atveju meistras nėra reikalingas. Pasižiūrėkite, ar temperatūra nėra per žema, ar nustatyta tokia, kokios reikia tinkama šaltumui palaikyti.
  • Prie per didelio šaldymo labai prisideda nesandarios durelės. Jeigu į šaldytuvą patenka šiluma iš kambario, tikėtina, kad įrangos variklis dirba intensyviau, kad pavyktų palaikyti reikalingą programą. Gali būti reikalingas durelių tarpinių keitimas, net vyrių bei kitų komponentų, kurie trukdo durims tinkamai užsidaryti.
  • Šaldytuve gali būti per didelis šaltis tokiu atveju, jeigu jis yra sujungtas su šaldikliu, o būtent pastarasis šaldo per intensyviai. Per didelis šaldymas pasireiškia ledais, sniegu, kuris kaupiasi stalčiukuose.
  • Šaldytuvas gali šaldyti per stipriai ir tuomet, kai netinkamai funkcionuoja kompresorius.
  • Gali būti reikalingas temperatūros daviklių keitimas.
  • Taip pat – kondensatorių keitimas.
  • Meistrams dažnai tenka remontuoti atšaldymo sistemas, kurios neužtektinai greitai pašalina perteklinius ledus bei sniegą įrangoje.

  Ką daryti, kad šaldytuvas tinkamai veiktų?

  Jeigu šaldytuvas šaldo stipriai, per stipriai – geriausia kreiptis į meistrus, kurie ne tik ras gedimus, tačiau ir juo efektyviai sutvarkys. Kadangi gedimai yra labai įvairūs – konsultacija su specialistu yra labai reikalinga.

  Mūsų meistrai dažniausiai per 24 valandas randa gedimus, taip pat greitai juos sutvarko. Juolab, darbams suteikiama garantija, tad pasikartojus gedimui – jo tvarkymas nieko nekainuos.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95