Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldytuvas yra tas prietaisas be kurio daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės. Net ir viena diena, be tinkamai veikiančios įrangos, jau kelia nemažai diskomforto, kadangi tenka planuoti pirkinius, maisto gamybą, galiausiai, sugenda anksčiau pirkti maisto produktai.

  Norėdami išvengti gedimų ne laiku – visada turėtumėte dėl remonto kreiptis dar tada, kai gedimas minimalus ir jį sutvarkyti nereikės daug laiko. Vienas tokių gedimų yra šaldytuvų durų ir vyrių keitimas, kuris dažniausiai neatsiranda staiga. Apie šaldytuvų taisymo paslaugas daugiau skaitykite čia.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl reikalingas šaldytuvų durų ir vyrių keitimas?

  Apie gedimą signalizuoja pirmiausia sunkiai užsidarančios durys, kurios ilgainiui galiausiai visiškai nebeužsidaro ir tuomet be meistrų pagalbos – nepavyks įrangos vėl naudoti. Pirmiausia susidėvi pliusinės kameros lankstai, vėliau – minusinės kameros, šaldiklio kameros lankstai, kurie tarnauja ilgiau tik todėl, kad jie rečiau naudojami.

  Kadangi dažnai vienu metu susidėvi tik vienas vyris – galimas tik jo keitimas, kad įranga vėl veiktų puikiai. Deja, dažniausiai po kiek laiko tenka keisti ir kitą susidėvėjusį vyrį. Kur kas paprasčiau vienu metu atlikti visus darbus, net pakeisti šaldytuvo duris ir vėl ilgus metus “nesukti galvos” dėl šaldymo įrangos funkcionalumo.

  Komplekto keitimas kainuoja pigiau, juolab, sutaupysite daug laiko.

  Kaip atliekamas šaldytuvo durų bei vyrių keitimas

  Daugeliui atrodo, kad šaldytuvo vyrių keitimas yra paprastas darbas, dažnai lyginama su paprastų kambario durų vyriais. Deja, nors sistema atrodo panašiai, tačiau keitimas – ne toks pat. Palikdami darbus specialistams gali būti ramūs dėl kokybės, taip pat džiaugtis, kad tinkamai pakeisti vyriai Jums tarnaus ilgai.

  Salvata meistrai pastebi, kad dažniausiai tenka keisti AEG-Electrolux ir Liebherr šaldytuvų vyrius. Akivaizdu, kad šių gamintojų produkcijoje viena lepiausių vietų – durelės, tad joms reikia skirti daugiau dėmesio, atidarinėti šaldytuvą tik tada, kai to reikia, rasti tinkamą vietą buitinės technikos laikymui.

  Mes ne tik greitai pakeičiame vyrius, tačiau ir tai atliekame konkurencingomis kainomis, darbus atlieka profesionalai, tad kartą pakeisti durelių vyriai – daugiau nekels Jums jokių nesklandumų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95