Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldytuvas yra labai svarbus, kasdien naudojamas daiktas, kurio netinkamas veikimas labai apsunkina kasdienybę. Jeigu matote, kad buitinė technika neveikia taip gerai, kaip anksčiau – būtinas greitas gedimų šalinimas. Juos rasti ir sutvarkyti gali Salvata meistrai, kurie dažniausiai problemas nustato ir ištaiso per 24 valandas nuo užklausos gavimo. Taip pat operatyviai ir sutvarko, kad gedimas neapsunkintų kasdienybės. Kvieskite mūsų meistrus jau dabar! Daugiau informacijos apie šaldytuvų remontą ieškokite čia.

  Jeigu šaldytuvas išsijunginėja – būtinas skubus remontas, kadangi ilgainiui buitinė technika gali visiškai nustoti veikti ir ne visada gedimus pavyksta pašalinti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl šaldytuvas neįsijungia?

  Šaldytuvai turi gana sudėtingą struktūrą, tad susidūrus su gedimais geriausia nebandyti jų pašalinti patiems, kadangi mažos bėdos gali virsti didelėmis. Mūsų meistrai dalinasi patyrimais – kokie gedimai yra patys dažniausi.

  1. Labai dažnai tenka tvarkyti gedimus, kurie yra susiję su kompresoriaus veikla. Dažniausiai jie sutvarkomi, nėra reikalingas naujo kompresoriaus pirkimas.
  2. Taip pat gedimai gali būti susiję su valdymo bloku.
  3. Dažnai pasitaikantys gedimai yra susiję su paleidimo rėle.
  4. Perdegęs variklis.
  5. Netinkamai pajungtas maitinimo lizdas.
  6. Ir kiti gedimai.

  Jeigu šaldytuvas išsijunginėja – svarbiausia nelaukti, kol jis visiškai nustos veikti. Kreipkitės į meistrus, kurie pašalins gedimą ir užtikrins buitinės technikos funkcionalumą.

  Tinkama šaldytuvo priežiūra?

  Šaldytuvas išsijunginėja dažniausiai dėl konkrečių gedimų, tačiau ir netinkama priežiūra daro didelę įtaką buitinės technikos eksploatacijai. Žinoma, būtinas ir tinkamas pajungimas, kadangi kartais šaldytuvas išsijungia dėl netinkamo maitinimo padavimo.

  Taip pat nestatykite šaldytuvo greta šilumos šaltinių, kadangi tai paskatina variklį veikti intensyviau, natūralu, kad tokiu atveju jis greičiau dėvisi. Žinoma, per dažnai neatidarinėkite be reikalo šaldytuvo durelių, taip pat normuokite maisto kiekius, kurių šaldytuve negali būti ne tik per daug, tačiau ir per mažai.

  Kaip sutvarkyti šaldytuvą?

  Jeigu šaldytuvas išsijunginėja – kreipkitės į mūsų meistrus, kurie pasirūpins kad gedimai būtų ne tik greitai nustatyti, tačiau taip pat efektyviai ir sutvarkyti. Mūsų meistrai dirba ne tik greitai, tačiau ir geromis kainomis, galiausiai, atliktiems darbams suteikiama garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95