Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai funkcionuojantis šaldytuvas gali užtikrinti, kad Jūsų kasdienybe bus pasirūpinta, kad maistas, kurį valgote, visada bus šviežias, galiausiai, buitinė technika bus naudojama ne tik trumpalaikiam maisto atšaldymui, tačiau ir sušaldymui tokiu atveju, kai šaldytuve yra įrengta šaldymo kamera. Tiesa, net ir geriausia įranga genda.

  Šaldytuvų gedimai gali būti labai įvairūs ir juos “išduoda” labai skirtingi simptomai. Vienas jų – šaldytuvo burbuliavimas. Jeigu Jūsų šaldytuvas burbuliuoja – nedelsiant kreipkitės į Salvata meistrus, kurie padės išspręsti šią problemą efektyviai ir optimaliai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl šaldytuvas burbuliuoja?

  Šaldytuvas burbuliuoja dėl kelių pagrindinių priežasčių. Dažniausiai tai lemia vienas iš žemiau aprašytų faktorių.

  1. Šaldytuvas burbuliuoja tuomet, kai nuolatos darinėjant dureles – oras cirkuliuoja. Tuomet tvarkymas nėra reikalingas, tik kiekvieną kartą prieš varstydami duris įvertinkite, ar tai yra reikalinga.
  2. Taip pat neįprastą burbuliavimą galima girdėti ir tuomet, kai po aušinimo išjungiamas šaldytuvas. Kas sukelia garsus? Vanduo, kuris teka pro vamzdžius. Tai neturi įtakos įrangos funkcionalumui, tik pasirūpinkite, kad atšildant šaldytuvą vanduo netekėtų ant grindų.
  3. Šaldytuvas burbuliuoja ir tokiu atveju, kai buitinės technikos gumos yra nesandarios. Tokiu atveju jų keitimas yra būtinas, kadangi burbuliavimas – tik vienas iš gedimų tokiu atveju, kai buitinė technika neužsidaro sandariai.
  4. Neįprastus garsus dažnai girdima ir tokiu atveju, kai daržovių stalčiai yra netinkamai sudėti į jiems skirtą vietą. Už daržovių stalčių, šaldytuvo gale yra vožtuvai, kurių paskirtis yra pašalinti perteklinį orą. Rekomenduojamas jo pravalymas, tuomet dings ir nemalonus garsai. Valymo metu naudinga naudoti specialias priemones.

  Burbuliavimą gali sukelti ir dar daugiau priežasčių, tad meistro apžiūra – ne tik rekomenduotina, tačiau ir būtina, kadangi greitai pašalinti mažus gedimus – įranga vėl veiks sklandžiai.

  Kaip sutvarkyti burbuliavimo priežastis?

  Šaldytuvas gali burbuliuoti dėl daugelio priežasčių, tad pirmiausia reikalingas jo diagnostinis įvertinimas, kad radus gedimą – jis būtų greitai pašalinamas. Nebandykite gedimų pašalinti patys, kadangi dažnai toks paprastas darbas kaip vožtuvų išvalymas gali virsti didesniu gedimu, kadangi svarbu žinoti – kaip tinkamai valyti ir tam turėti reikalingas priemones.

  Mes šaldytuvų gedimus dažniausiai nustatome ir pašaliname per 24 valandas nuo užklausos pateikimo, tad kreipkitės, jeigu norite, kad dingtų diskomfortą kelianti įrangos funkcionalumo smulkmena.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95