Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldytuvo gedimai dažniausiai yra susiję su kompresoriumi, tačiau tai tikrai ne vienintelė bėda. Vienu atveju gedimai gali būti mechaniniai, kurie kyla dėl netinkamo buitinės technikos eksploatavimo, o kitu atveju jie gali būti organiniai – dėl prastos kokybės dalių. Bet kuriuo atveju, kai šaldytuvas sugenda – kasdienybė tampa kur kas sudėtingesnė, tad pamačius, kad įranga veikia ne taip, kaip visada – būtina meistro konsultacija.

  Blogiausia, kai šaldytuvas neįsijungia visiškai. Dažniausiai tai reiškia didelius gedimus. Sugedo Jūsų šaldytuvas ir nebeįsijungia? Šaldytuvų taisymas – greita paslauga, kuri sugrąžins Jūsų buitinę techniką atgal į gyvenimą!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Šaldytuvo nefunkcionalumo priežastys

  Šaldytuvas neįsijungia dėl daugelio skirtingų priežasčių. Aptarsime kelias dažniausias. Laiku pastebėjus gedimus – meistrai juos gali pašalinti greitai ir ilgam laikui.

  1. Kaip jau minėjome, dažniausiai gedimai yra susiję su kompresoriumi. Jeigu jis veikia netinkamai, pavyzdžiui, mažais intervalais – sistemoje susidaro slėgis, kuris trukdo jam veikti funkcionuoti. Ilgainiui šaldytuvas visiškai nebeįsijungia.
  2. Dar vienas dažnas gedimas yra sudegusi kompresoriaus paleidimo rėlė. Taip atsitikus būtinas rėlės keitimas nauja. Nebandykite to daryti patys, kadangi tai ne tik smulkmeniškas, tačiau ir pavojingas darbas.
  3. Dar vienas su kompresoriumi susijęs gedimas yra visiškas jo perdegimas. Reikalingas – kompresoriaus keitimas nauju. To išvengti galima per dažnai neatidarinėjant šaldytuvo, nestatant jo per arti šilumos šaltinio, naudojant pagal programas ir laikantis kitų gamintojo rekomendacijų.
  4. Netinkamai veikiantis maitinimo lizdas daro įtaką buitinės technikos funkcionalumui. Ne veltui geriausia pajungimo darbus palikti specialistams, kurie užtikrina, kad elektros perdavimo grandinė veiks kokybiškai.
  5. Apie netinkamai veikiančią įrangą gali signalizuoti indikacinės lemputės. Kai jos “rodo” netinkamai, žmogus gali pagalvoti, kad įranga veikia ne taip, kaip turi. Taigi, meistrai apžiūros metu tikrina ir jas.

  Kaip sutvarkyti šaldytuvą?

  Šaldytuvas neįsijungia dėl daugelio skirtingų priežasčių, tad negalima bandyti tvarkyti įrangos tol, kol gedimas nėra aiškus. Taip pat nerekomenduojame problemos ieškoti patiems, kadangi neturint patirties maži gedimai gali virs dideliais ir jų tvarkymas bus brangesnis ir reikalaus daugiau laiko.

  Mūsų meistrai yra tam, kad Jums padėtų, tad susisiekite ir ne tik greitai rasime gedimą, tačiau taip pat efektyviai jį pašalinsime.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95