Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamas šaldytuvo funkcionalumas yra neatsiejamas nuo kiekvienos jos dalies, kiekvieno komponento veikimo. Tad jeigu šaldytuvas neveikia taip kaip visada, jeigu girdite neįprastus garsus, jeigu lemputės nešviečia arba durys neužsidaro – meistro apžiūra yra būtina. Kuo anksčiau kreipsitės – tuo gedimai bus mažesni ir greičiau sutvarkomi.

  Net ir uždarytas šaldytuvas gali pypsėti. Kodėl? Kadangi šiuolaikiniuose šaldytuvuose yra integruota įranga, kuri padeda kur kas paprasčiau sekti buitinės technikos funkcionalumą ir pypsėjimas rodo, kad šaldytuvas nėra tinkamai uždarytas arba atsirado kiti gedimai. Tuo atveju jei pypsi šaldytuvas, kvieskite mus, Salvata teikia šaldytuvų taisymo paslaugas – greitai ir efektyviai!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl šaldytuvas pypsi?

  Šaldytuvas gali pypsėti dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia – laiku imtis priemonių, kurios gali tą pypsėjimą panaikinti.

  1. Pypsėjimas gali signalizuoti, kad šaldytuvas nėra tinkamai uždarytas. Taip dažniausiai nutinka tuomet, kai susidėvi tarpinės.
  2. Modernūs šaldytuvai savo pypsėjimu informuoja, kad jame yra per daug maisto produktų, kad būtinas jų išėjimas, kad apkrova nebūtų per didelė. Išėmus perteklinį maistą – pypsėjimas dažniausiai dingsta po minučių.
  3. Šaldytuvas pypsi ir tada, kai sutrinka jo šaldymo funkcija, kai jis nebėra gebus atlikti numatytos programos. Tai dažnai susiję su variklio gedimais.
  4. Pypsėjimas “išduoda”, kad šaldiklis per daug apšalo, tad reikalingas jo atšildymas, ledų pašalinimas, išvalymas. Rekomenduojame šaldiklį valyti kartą per pusę metų.

  Nepriklausomai nuo pypsėjimo priežasties – meistro apžiūra yra būtina, kadangi maži gedimai gali virsti dideliais ir ilgainiui įranga ne tik pypsės, tačiau šaldytuvas gali visiškai nustoti veikti.

  Gedimų tvarkymas

  Salvata meistrai įvertinę šaldytuvo būklę ir radę gedimą gali ne tik per 24 valandas nusakyti, kodėl jis pypsi, tačiau taip pat efektyviai pašalinti gedimą.

  1. Pypsėjimo mechanizmas gali būti netinkamai pritvirtintas.
  2. Pasitaiko indikatorių gedimų, kurie atsako už pypsėjimą.
  3. Dar vienas gedimas gali būti susijęs su signalo grandinės indikatoriumi.

  Norėdami išvengti didesnių gedimų – kreipkitės į meistrus. Taip pat atsakingai reaguokite ne tik dėl pypsėjimo, tačiau ir pakitusio šaldytuvo garsus, jeigu jis per mažai arba per daug šaldo, jeigu durelės neužsidaro ir kitais atvejais. Nebandykite gedimų šalinti patys, kadangi taip galite sukelti dar daugiau problemų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95