Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ledas šaldytuve nėra natūralus reiškinys šaldytuvui. Jis rodo, kad buitinė technika netinkamai funkcionuoja, tad pamačius, kad jis kaupiasi – būtina meistro apžiūra. Kai kurie žmonės galvoja, kad ledas yra natūrali šalčio reakcija, kad tai rodo, kad laikas atšildyti ir vėl užšaldyti šaldytuvą. Ar taip ir yra?

  Ne, tad kuo skubiau kreipkitės į meistrus, nenaudokite buitinės technikos, kuri neveikia tinkamai ir maži gedimai gali virsi dideliais.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl kaupiasi ledas šaldytuve?

  Ledas šaldytuve gali kauptis dėl įvairių priežasčių. Aptarsime kelias, kurios pasitaiko dažniausiai.

  1. Ledas labai dažnai kaupiasi todėl, kad šaldiklio ventiliacija nėra tinkama. Jos gedimas gali būti mažas, gali būti labai didelis, tad tvarkymas – būtinas.
  2. Per didelis maisto kiekis gali trukdyti šaldytuvui veikti kokybiškai, tad reikia ne tik normuoti kiekius, tačiau ir pasirūpinti, kad šaldytuve nebūtų karštų arba šiltų maisto produktų.
  3. Ledas kaupiasi ir tokiu atveju, kai šaldytuvas nėra sandarus. Dažniausiai šiluma į jo vidų patenka per nesandariai uždarytas duris. Tokiu atveju gali būti reikalingas tik virių arba tarpinių, gumų keitimas, o kai kuriais atvejais tenka keisti net visas duris.
  4. Ledas gali kauptis ir tokiu atveju, kai buitinės technikos jutiklis nustojo veikti. Tokiu atveju reikalingos profesionalus šaldytuvo tvarkymas.
  5. Sugedusios šaldytuvo lemputės turi šviesti tik tada, kai buitinė technika yra atidaryta. Dėl netinkamo lempučių veikimo – gali atsirasti ledas.
  6. Taip pat netinkamai gali veikti šaldymo reguliatoriaus funkcija.
  7. Taip pat ledas atsiranda dėl užsikimšusių vamzdelių.
  8. Dažni vožtuvų gedimai.
  9. Netinkamai veikia šaldytuvo termostatas.
  10. Ir kiti gedimai.

  Kaip išvengti ledo šaldytuve?

  Jeigu ledas šaldytuve yra dažnas pasikartojimas – būtinas remontas. Taip pat reikalinga ir nuolatinė šaldymo įrangos priežiūra. Valykite ją specialiomis priemonėmis, kurios nėra agresyvios. Žinoma, jeigu Jūsų šaldytuvas neturi savaiminės atšildymo funkcijos – tokiu atveju jis turi būti atšildomas bent jau kartą per pusę metų, žinoma, išvalomas kruopščiai.

  Ledas šaldytuve gali atsirasti dėl daugelio priežasčių ir mūsų meistrai efektyviai identifikuoja ir juos sutvarko, atliktiems darbams pritaikoma garantija..

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95