Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Garsiai dirbantis šaldytuvas kelia ne tik diskomfortą namuose ramybės metu, tačiau taip pat ir signalizuoja apie gedimus. Dažnai neskiriant laiko problemai dar tada, kai ji neseniai atsirado, ilgainiui ji darosi vis didesnė ir vėliau jos sutvarkymas kainuoja daugiau laiko ir reikalauja daugiau investicijų.

  Šaldytuvas garsiai dirba dėl daugelio priežasčių ir jas suradus – galima sutvarkyti. Salvata meistrai dalinasi patirtimi – kas dažniausiai “iššaukia” buitinės technikos gedimus.

  Reikalingas šaldytuvų remontas – susisiekite su mumis šiandien!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kodėl šaldytuvas garsiai dirba?

  Kai kuri buitinė technika veikia garsiau nei kitos, tad atkreipti dėmesį į gedimus reikia tokiu atveju, kai iki šiol įprastai dirbusi įranga staiga pradėjo veikti garsiau, netinkamai šaldyti, durelės nebeužsidaro ir panašiai. Bet koks netinkamas įrangos funkcionalumas gali būti rodiklis – kad laikas kreiptis į meistrus.

  • Šiuolaikiniai įrangų kompresoriai sukurti taip, kad skleistų kuo mažiau triukšmo ir būtent pasikeitusi akustika dažniausiai lemia kompresorių gedimus.
  • Neįprastus garsus galite girdėti ir dėl ledo, kuris šąla ant vamzdžių arba sienelių. Birbimas girdimas tuomet, kai ledas padengia aušinimo skysčio bakelį.
  • Taip pat garsus iššaukia ir sugadinti kompresoriaus amortizatoriai.
  • Netinkama šaldytuvo pozicija taip pat gali sukelti triukšmą. Buitinė technika turi būti tolygiai horizontalioje padėtyje. Net ir kelių milimetrų pakrypimas gali būti pakitusios akustikos priežastis.

  Kadangi dažnai neįprastus garsus girdime dėl besikaupiančio ledo – pirmiausia reikia šalinti ne garsus, kurie kelia diskomfortą, tačiau ledo atsiradimo priežastis. Dažnai garsus dirbimas būna tik vienas iš signalų, kad kažkas negerai. Laiku nesiimant priemonių – gedimai vėliau gali virsti didesniais.

  Kaip užtikrinti, kad šaldytuvas veiks tyliai?

  Norėdami užtikrinti, kad šaldytuvas neges – turite jam rasti tinkamą laikymo vietą, kuri neturi būti per arti šilumos šaltinių (radiatorių, mikrobangių ir panašiai). Kaip jau minėjome – jis turi būti lygiai horizontalioje padėtyje, viduje neturi kauptis ledas (ir tokiu atveju, kai šaldytuvas atlieka šaldymo funkciją ir tokiu atveju, kai papildomai integruota kamera užšaldymo funkcijai).

  Mes esame tam, kad padėtume sutvarkyti gedimus, kurie sukelia garsiai veikiančią buitinę techniką, netinkamą šaldymą ir kitus gedimus, kuriuos nustatysime ir ištaisysime per 24 valandas nuo iškvietimo užfiksavimo.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95