Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu matote, kad šaldytuvas neveikia tinkamai – būtinai reikia kreiptis į meistrus, kurie ne tik greitai ras gedimus, tačiau taip pat efektyviai ir juos pašalins. Gana dažnas matomas dirgiklis yra šaldytuve leidžiamas vanduo. Pirmiausia jis kaupiasi buitinės technikos viduje, vėliau pradeda tekėti pro kraštus. Ką daryti tokiu atveju? Geriausia – kreiptis į meistrus, kurie grąžins šaldytuvui funkcionalumą. Jeigu šaldytuvas leidžia vandenį, mūsų specialistai yra pasiruošę pagelbėti. Šaldytuvų remontas, pajungimas, dalių užsakymas – paslaugos, kuriomis užsiimame jau daugybę metų, tad savo buitinę techniką paliekate tikrai gerose rankose!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Vandens leidimo priežastis

  Jeigu šaldytuvas leidžia vandenį, tai rodo, kad tam tikra jo dalis netinkamai funkcionuoja. Kas dažniausiai daro tam įtaką?

  1. Dažniausiai meistrai pirmiausiai apžiūri drenažo angą, kuri gali būti užsikimšusi. Kompresoriaus šiluma padeda vandeniui išgaruoti, tačiau jeigu žarna netinkamoje pozicijoje – nepatekęs į angą vanduo nusėda ant šaldytuvo.
  2. Taip pat gedimai gali būti susiję ir su žarna, kuri išsineria iš jai skirtos angos. Ilgainiui vanduo pradeda kauptis šaldytuve, galiausiai, jis teka pro šonus.
  3. Šaldytuvas leidžia vandenį ir tokiu atveju, kai atsiranda kondensacijos gedimai. Jeigu šaldytuvo durys buvo per ilgai atvertos arba ilgą laiką – reikalingas remontas.
  4. Netinkamai rodančios indikacinės lemputės kartais trukdo suprasti – kur yra gedimas. Svarbu, kad jos tiksliai nurodytų temperatūrą.
  5. Šaldytuvai leidžia vandenį tuomet, kai jų viduje yra per didelis kiekis maisto produktų arba yra mažai, tačiau maistas yra šiltas. Variklis gali negebėti aptarnauti įrangos, ji genda, reikalingas variklio keitimas.
  6. Jeigu drenažo sistemoje susidarė kamštis – bus perteklinio vandens.
  7. Šaldytuvas leidžia vandenį dėl per didelės viduje esančios šilumos, o ji gali susikaupti dėl netinkamų gumų tarp įrangos ir durų.
  8. Termostato gedimai – dažna vandens leidimo priežastis.
  9. Ir kiti gedimai.

  Ką daryti, kai šaldytuvas leidžia vandenį?

  Vandenį leidžiantis šaldytuvas rodo, kad atsirado tam tikri gedimai, kuriuos būtina šalinti. Tam siūlome kreiptis į mūsų meistrus, kurie dažniausiai per 24 valandas randa gedimus ir taip pat greitai juos pašalina. Darbams suteikiama garantija, meistrai atsako į visus iškylančius klausimus, paaiškina – kaip išvengti buitinės technikos gedimų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95