Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ar galite įsivaizduoti savo kasdienybę be skalbimo mašinos? Manome, kad sunkiai, kadangi šis buitinis prietaisas pasirūpina, kad drabužiai būtų ne tik visada švarūs, tačiau ir gaivūs bei švelnūs. Net ir pačios sudėtingiausios dėmės skalbyklei neretu atveju yra nebaisios. Visgi, net ir pačio geriausio gamintojo įranga kartais genda, tad pastebėjus netinkama skalbyklės funkcionavimą tikrai verta suklusti. Jeigu girdite sklindančius keistus garsus, mušimą, po skalbimo drabužiai lieka labai šlapi ar nešvarūs – lauksime Jūsų skambučio. Skalbimo mašinų remontas – paslauga, kurią teikiame jau ilgą laiką, tad išties galime padėti. Na, o dabar apie skalbyklių gedimus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi skalbimo mašinų gedimai

  Buitinės technikos gedimai gali būti labai įvairūs. Sunku net juos visus aptarti. Nuo pačių paprasčiausių iki labai sudėtingų, kurių tvarkymui reikia skirti ir daug laiko, ir pastangų. Visgi, skalbyklės sutvarkymas vis tiek dažniausiai kainuoja pigiau nei naujos pirkimas, tad pamačius, kad įranga veikia netikslingai – kreipkitės į mus.

  Dažniausi skalbyklių gedimai yra būtent šie:
   

   1. Pirmiausia susiduriama su netinkamai gręžiančia mašina. Tuomet po skalbimo drabužiai lieka labai šlapi, džiovinimas ilgai užtrunka.
   2. Gana dažna problema yra nemalonus skalbyklės kvapo skleidimas. Jis atsiranda dėl pelėsio, kurį būtina pašalinti.
   3. Jeigu sugedo skalbyklė – ji dažniausiai labai garsiai dirba. Tokiu atveju reikalingas problemos šalinimas, kadangi garsus įrangos veikimas kels diskomfortą.
   4. Taip pat meistrams tenka tvarkyti sugedusį skalbyklės termostatą.
   5. Kai kurie gedimai sąlygoja tai, kad skalbyklė negali pašalinti vandens. Kartais jo lieka tik dalis, o kartais visas.
   6. Mašina gali nepasiimti skalbimo miltelių, minkštiklių ir specialiai tam skirtų stalčiukų.
   7. Netinkamai veikti gali skalavimo funkcija.
   8. Mašina gali leisti vandenį. Tokiu atveju reikalinga ypač greita reakcija. Pamačius – kuo skubiau išjunkite įrangą.
   9. Skalbyklė gali nebegalėti paimti vandens.
   10. Skalbimo metu gali būti fiziškai ir akustine prasme girdimas/juntamas įrangos drebėjimas.
   11. Bei kiti gedimai, kurių šalinimui yra būtinas remontas.

  Kuo anksčiau kreipsitės į meistrus – tuo greičiau skalbimo mašinos gedimai bus pašalinami ir vėl galėsite naudotis įranga.

  Salvata – skalbimo mašinos remonto paslaugos

  Kodėl neveikia skalbimo mašina? Priežasčių gali būti labai daug. Salvata meistrai ne tik jas gali rasti per 24 valandas, tačiau taip pat greitai ir sutvarkyti. Tiesa, tvarkomi ne tik skalbimo mašinų gedimai, tačiau taip pat atliekami ir valymo darbai, žinoma, atliekamos pajungimo paslaugos, kurios leis jaustis ramiam, kad įranga veiks puikiai. Keliolikos metų patirtis leidžia mums savo klientams pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas, tad pasinaudokite jomis ir gyvenkite komfortabiliai kasdien.

  Ar verta bandyti skalbimo mašiną tvarkyti pačiam?

  Jeigu neveikia skalbimo mašina – būtinai kreipkitės į meistrus, kadangi jos tvarkymas reikalauja žinių ir specialios įrangos, kuri padeda ne tik diagnozuoti gedimą, tačiau ir tinkamai jį sutvarkyti. Neturint patirties dažniausiai padaromi dar didesni gedimai, kurių tvarkymas vėliau brangiau kainuoja, o kai kuriais atvejais skalbimo mašina sugadinama taip stipriai, kad nebeapsimoka jos tvarkyti net ir meistrams.

  Kaip užtikrinti skalbimo mašinos funkcionalumą?

  Jeigu norite, kad Jūsų skalbimo mašina visada veiktų puikiai – pasirūpinkite, kad vieno skalbimo metu nebūtų dedama per daug drabužių, kadangi tai gadina būgną. Taip pat siūlome naudoti specialias nukalkinimo priemones, kurios dažniausiai dedamos kiekvieno skalbimo metu. Kaip ir kitai technikai, taip ir skalbimo mašinoms, būtinai suteikite galimybę “pailsėti”, tai yra – neskalbkite dažnai ir be perstojo vienu metu.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant skalbimo mašinas: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Skalbimo mašinų variklių remontasSkalbimo mašinos guolių keitimasSkalbimo mašinos gumos keitimasSkalbimo mašinos elektronikos taisymasSkalbimo mašinos būgno gedimaiSkalbimo mašina nešildo vandensSkalbimo mašina nebaigia programosSkalbimo mašina negręžia skalbiniųSkalbimo mašina neima vandensSkalbimo mašina neišleidžia vandensSkalbimo mašina nepaima minkštiklioSkalbimo mašina nesuka būgnoSkalbimo mašina leidžia vandenįSkalbimo mašina blogai skalaujaNeatsidaro skalbimo mašinos durelėsDaužosi skalbimo mašinos būgnasSkalbimo mašinų gedimų kodaiSiemens skalbimo mašinų gedimaiVestFrost skalbimo mašinų gedimaiWhirlpool skalbimo mašinų gedimaiZanussi skalbimo mašinų gedimaiSamsung skalbimo mašinų gedimaiSaturn skalbimo mašinų gedimaiSchlosser skalbimo mašinų gedimaiSharp skalbimo mašinų gedimaiMPM skalbimo mašinų gedimaiPanasonic skalbimo mašinų gedimaiRavanson skalbimo mašinų gedimaiHotpoint-Ariston skalbimo mašinų gedimaiIndesit skalbimo mašinų gedimaiLG skalbimo mašinų gedimaiLotus skalbimo mašinų gedimaiLusia skalbimo mašinų gedimaiMiele skalbimo mašinų gedimaiHansa skalbimo mašinų gedimaiHisense skalbimo mašinų gedimaiHoover skalbimo mašinų gedimaiHotpoint skalbimo mašinų gedimaiECG skalbimo mašinų gedimaiElectrolux skalbimo mašinų gedimaiFreggia skalbimo mašinų gedimaiGorenje skalbimo mašinų gedimaiHaier skalbimo mašinų gedimaiAtlant skalbimo mašinų gedimaiBeko skalbimo mašinų gedimaiBosch skalbimo mašinų gedimaiCamry skalbimo mašinų gedimaiCandy skalbimo mašinų gedimaiDaewoo skalbimo mašinų gedimaiAdler skalbimo mašinų gedimaiAEG skalbimo mašinų gedimaiAmica skalbimo mašinų gedimaiAriston skalbimo mašinų gedimaiariston-hotpoint skalbimo mašinų gedimai