Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!




  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Net ir pati geriausia technika kartais genda, tad jeigu šaldytuvas pradėjo “streikuoti” – svarbu kuo greičiau kreiptis į meistrus, kadangi mažos problemos šalinimas pigiau kainuoja. Patys “ryškiausi” požymiai, kad šaldytuvas reikalauja meistro apžiūros: jis netolygiai šaldo, iš jo sklinda keisti garsai, tai atšyla arba vėl atšąla, taip pat meistrams gana dažnai tenka susidurti su netinkamai veikiančiomis arba visiškai neveikiančiomis indikacinėmis lemputėmis. Nepriklausomai nuo gedimo – greita reakcija gali padėti išsaugoti įrangą. Šaldytuvų remontas – kreipkitės į Salvata meistrus!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi šaldytuvų gedimai

  Neveikia šaldytuvas? Gali būti 1 000 priežasčių, kodėl taip nutiko, tad konsultacija su meistrais – būtina. Vienu atveju gali būti sugedęs jo akumuliatorius, kitu atveju – tik netinkamas elektros perdavimas, perdegęs lizdas. Tačiau nepriklausomai nuo gedimo – nebandykite elektros įrangos problemų šalinti patys, kadangi taip ne tik dažnai padaroma dar daugiau defektų, tačiau taip pat ir yra pavojinga, žmogus rizikuoja savo sveikata.
  Kokie dažniausi gedimai?

   

   1. Šaldytuvas nešaldo.
   2. Perdegė lemputė.
   3. Sulūžo lentynos bei stalčiukai.
   4. Šaldytuvas šaldo per silpnai.
   5. Ir kiti gedimai.

  Kodėl neveikia šaldymas arba kodėl įranga šaldo labai stipriai, kur kas stipriau nei norite? Dažniausiai gedimai yra susiję su termostatu, tad reikalingas arba jo remontas, arba keitimas nauju. Jeigu sugedo durelių funkcionalumas – būtina kuo greičiau kreiptis į meistrus. Tinkamai neuždarius šaldytuvo – jis perdegs, o tuomet jau bus reikalingas rimtesnis tvarkymas. Geriausia durelių tvarkymo metu – nenaudoti įrangos, išjungti ją. Kiek mažiau problemų kelia stalčių gedimai, tačiau ir juos geriausia palikti specialistams, kurie sutvarkys tinkamai, tad daugiau neteks susidurti su problemomis.

  Salvata – šaldytuvų remonto paslaugos Vilniuje

  Nors kai kurie gedimai neatrodo labai rimti, geriausia juos palikti buitinės technikos meistrams, kurie su šaldytuvų tvarkymu susiduria kiekvieną dieną. Juk tam tikroms problemoms pašalinti reikalingos ne tik žinios – kaip tai padaryti, tačiau taip pat ir tam tikra įranga, kuri darbus automatizuoja, tad jie atliekami greičiau, tačiau ilgam laikui.

  Salvata meistrai paslaugas teikia Vilniuje, tad sostinės gyventojai sugedus šaldytuvui iškart gali žinoti kur kreiptis. Meistro iškvietimas ir diagnostika Jums nieko nekainuos, jeigu naudositės Salvata meistrų paslaugomis. Kai reikia meistrų – pagalba visada šalia. Galiausiai, buitinės technikos tvarkymo darbams suteikiame garantiją nuo 3 mėn., tad tai turėtų paskatinti dar labiau pasitikėti specialistais.

  Bendraukite ir bendradarbiaukite su profesionalais nepriklausomai nuo to, kokios su šaldytuvu santykį turinčios paslaugos Jums yra reikalingos: nuo pajungimo iki remonto.

  Ar verta bandyti šaldytuvą tvarkyti pačiam?

  Pasikartosime, kad savarankiškas gedimų šalinimas yra ne tik netikslus, dažnai padaroma dar geriau problemų nei jų buvo, tačiau taip pat ir žalingas žmogaus sveikatai, net gyvybei. Taisydami elektros prietaisus meistrai daug dėmesio skiria saugai, kadangi jie puikiai žino, kad mažiausias netikslumas yra rizikingas. Štai todėl darbus palikti tiems, kurie geriausiai išmano visus akcentus, visas smulkmenas – būtina.

  Kaip užtikrinti šaldytuvo funkcionalumą?

  Šaldytuvų gedimus šalinantys buitinės technikos meistrai tikina, kad tam tikri dažniausi gedimai yra susiję su žmonių nežinojimu – kaip tinkamai įrangą eksploatuoti. Šaldytuvai labai dažnai genda todėl, kad per dažnai atidaromos jų durelės, tad įranga negeba tinkamai užšaldyti, išlaikyti vienodą temperatūrą. Taip pat atsakingai rinkitės tinkamiausią vietą šaldytuvui, jis neturėtų būti laikomas greta šilumos šaltinio, pavyzdžiui, radiatoriaus arba dujinės. Galiausiai, nedėkite į šaldytuvus karšto maisto, neapkraukite per didelio kiekio patiekalų. Jie net ir būdami šalti skleidžia šilumą, juolab, per didelė apkrova kenkia lentynoms ir stalčiukams.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant šaldytuvus: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95